Licytuj zestaw dwóch książek Roberta Biedronia z autografami [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Portal Gazeta.pl zaprasza do licytowania zestawu dwóch książek posła do Parlamentu Europejskiego Roberta Biedronia - "Nowy rozdział" i "Pod prąd". Obie książki zostały podpisane przez europarlamentarzystę. Licytacja odbywa się w ramach akcji #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Siema! Gazeta.pl gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytujcie i kwestujcie razem z nami.

Europoseł Nowej Lewicy Robert Biedroń przekazał specjalnie na jedną z naszych aukcji dwie napisane przez siebie książki - "Nowy rozdział" z 2016 r. i "Pod prąd" z 2018 r. - z autografami.

"Nowy rozdział" i "Pod prąd" Roberta Biedronia z autografami. Weź udział w licytacji >>>

Robert BiedrońRobert Biedroń biuro poselskie

"Jestem chłopakiem z Krosna, któremu często, idąc pod prąd, udaje się spełniać swoje marzenia. Liderem, który umie prowadzić dialog i pociągać za sobą ludzi. Synem, bratem, kolegą i w końcu też partnerem Krzyśka. Człowiekiem kochającym i szanującym naturę, z empatią patrzącym na los zwierząt. Politykiem, który kocha Polskę, stawia na zrównoważony rozwój, nowoczesne, uczciwe państwo dające równe szanse każdemu, wspierające edukację i kulturę, zapewniające bezpieczeństwo i rozwój" - tak polityk zachęcał do lektury książki "Pod prąd".

Robert Biedroń zasiada w Parlamencie Europejskim od 2019 r. W latach 2001-2009 był prezesem Kampanii Przeciw Homofobii. W latach 2011-2014 był posłem na Sejm RP, a przez kolejne cztery lata prezydentem Słupska. Był jednym z założycieli rozwiązanej w 2021 r. partii Wiosna. Obecnie jest współprzewodniczącym Nowej Lewicy.

#JedenDzieńDłużej. Akcja Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych w Polsce po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej, by dobro zwyciężyło.

Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP się nie kończyło. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej. I do końca świata. Zebrane pieniądze trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Nasze tegoroczne aukcje rozpoczynają się 24 stycznia i kończą 31 stycznia, dzień po finale WOŚP. Wszak gramy #JedenDzieńDłużej. >>

Zobacz wideo Jak wyglądał pierwszy finał WOŚP w 1993 roku?
Więcej o: