Bydgoszcz. Zaginęła 16-letnia Oliwia. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniu nastolatki

Oliwia Osiewicz zaginęła na początku stycznia 2021 roku. Policjanci z Bydgoszczy próbują odszukać nastolatkę i publikują jej rysopis. Funkcjonariusze apelują o pomoc w poszukiwaniach dziewczyny.

Policjanci z Fordonu poszukują 16-latki, która zaginęła na początku roku. Ostatni raz rodzina widziała ją 5 stycznia, kiedy dziewczyna wysiadła z samochodu ojca na ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy w województwie kujawsko-pomorskim. Dziewczyna przekazała ojcu, że jest umówiona z koleżanką. 16-latka nie pojawiła się w domu do dziś. Obecnie policjanci prowadzący sprawę zaginięcia Oliwii ustalają świadków zdarzenia i próbują dowiedzieć się, gdzie znajduje się dziewczyna. 

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Bydgoszcz. Zaginęła Oliwia Osiewicz. Policja publikuje jej rysopis

Komisariat Policji Bydgoszcz-Fordon poszukuje nieletniej Oliwii Osiewicz i publikuje informacje, które mają pomóc w ustaleniu, gdzie przebywa 16-latka. Według rysopisu opublikowanego przez mundurowych wynika, że Oliwia wygląda na 20 lat i ma od 160 do 164 centymetrów wzrostu. Dziewczyna waży około 60 kg i jest szczupłej budowy cała. Ma zielone oczyczarne długie włosy, które sięgają jej do ramion. W uszach nosi po kilka kolczyków. Dziewczyna kolczyki ma także w nosie, pod językiem oraz nad górną szczęką. W dniu zaginięcia była ubrana w czarne dżinsowe spodnie, czarne sportowe buty oraz ciemnogranatowa pikowaną kurtkę.

Świetlisty krzyż w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie Lublin. Ogromny podświetlany krzyż oślepia mieszkańców osiedla [ZDJĘCIA]

Przeczytaj więcej podobnych informacji z Polski i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl.

Bydgoszcz. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniu nastolatki 

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Oliwii Osiewicz o kontakt z Policją pod nr alarmowym 112 lub dyżurnym KP Bydgoszcz-Fordon pod numerem 47-751-58-59.

Śląsk. Zaginięcie 42-letniej Moniki. Ciało kobiety znaleziono zakopane pięć metrów pod ziemią Jaworznik. Odkryto ciało kobiety. Prawdopodobnie została zamordowana

Więcej o: