Wojciech Boratyński nie żyje. Dziennikarz zmagał się z chorobą, miał 34 lata

Nie żyje Wojciech Boratyński - dziennikarz, który od lat cierpiał na chorobę neurologiczną. 34-latek był związany z Radiem ZET, "Super Expressem" oraz ze stacją Polsat News.

Wojciech Boratyński kilka dni temu trafił do szpitala w związku z chorobą neurologiczną. Dziennikarz.  Zmarł w nocy z czwartku na piątek w wieku 34 lat - przekazał branżowy portal WirtualneMedia.pl.

Zobacz wideo Piosenki, wiersze, książki. Piękne utwory, które powstały po stracie bliskich

Wojciech Boratyński nie żyje. Był wydawcą strony internetowej SE.pl

Wojciech Boratyński od 2017 roku do połowy 2021 roku był związany z dziennikiem "Super Express".  Pracował wówczas jako redaktor działu SuperBiznes oraz był wydawcą strony głównej SE.pl. Pracował także w Radiu ZET oraz w Polsat News.

Dziennikarz prywatnie pisał także opowiadania fantasy oraz grał w zespołach muzycznych. 

2022 New Year's Eve Times Square Performances Sylwester z omikronem w tle. Tak świat przywitał Nowy Rok [GALERIA]

Zespół oraz redakcja "Super Expressu" żegna Wojciecha Boratyńskiego

"Zapamiętaliśmy Wojtka jako człowieka nieszablonowego, pełnego wielu nietuzinkowych pomysłów, ale też niezwykle kompetentnego i pełnego zdrowej pasji. Mimo młodego wieku był dziennikarzem w starym stylu - w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Lubił drążyć temat, poznać różne opinie, sprawdzić informację w kilku źródłach... Jego artykuły zawsze były maksymalnie 'dopieszczone'" - czytamy wspomnienia współpracowników Boratyńskiego, którzy razem z nim pracowali w dzienniku "Super Express". 

Przeczytaj więcej podobnych informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl. 

Zmarł Janusz Szostak Janusz Szostak nie żyje. Dziennikarz badał m.in. sprawę Iwony Wieczorek

O śmierci dziennikarza poinformowali członkowie zespołu S.N.K. "Z ku****m bólem w sercu informujemy, że dzisiaj w nocy w szpitalu zmarł nasz kolega i serdeczny przyjaciel Wojciech Boratyński 'Wiraż'" - czytamy w komunikacie opublikowanym w piątek na facebookowym fanpage'u grupy muzycznej. 

Więcej o: