Opole. W jednym z mieszkań w 10-piętrowym bloku wybuchł pożar. Nie żyją trzy osoby

W bloku przy ulicy Batalionu "Zośka" w Opolu doszło do pożaru. Kilkadziesiąt osób musiało opuścić swoje mieszkania. Z informacji przekazanych przez straż pożarną wynika, że zginęły trzy osoby.
Zobacz wideo Autokar stanął w płomieniach w centrum Tomaszowa Lubelskiego. Podróżowało nim 31 osób

Jak informuje Radio Opole, zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali w czwartek o godz. 18:26. Pożar wybuchł w mieszkaniu na czwartym piętrze w 10-piętrowym bloku przy ulicy Batalionu "Zośka" w Opolu. Na miejsce wysłano 10 zastępów straży pożarnej.

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Straż pożarnaTragedia pod Opocznem. Matka z trójką dzieci zginęli w zadymionym domu

Nie żyją trzy osoby

40 osób zostało ewakuowanych ze swoich mieszkań. O godzinie 19:30 dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu poinformował - jak pisze Radio Opole - że znaleziono jedno ciało. Później strażacy podali, że w wyniku pożaru mieszkania zginęły trzy osoby. Polsat News informuje, że ze względu na stan zwłok na razie nie można określić personaliów ofiar.

Jak czytamy na rmf24.pl, w wyniku wybuchu ognia ranna została jedna osoba - trafiła do szpitala. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną pożaru. Sprawę wyjaśnia policja.

Tragiczny wypadek pod Olsztynem, w którym zginęły dwie osobyŚmiertelny wypadek z udziałem adwokata. Prokuratura wciąż czeka na opinie biegłych

Więcej o: