Rozniszew. Mężczyzna miał ranić nożem żonę i 15-letniego syna. Kobieta nie żyje

Na Mazowszu doszło do rodzinnej tragedii. Mężczyzna miał ranić nożem żonę oraz syna. Kobieta zmarła, 15-latek został przetransportowany do szpitala.
Zobacz wideo Pandemia potęguje patologie. "Przemoc domowa to palący problem"

Dramat rozegrał się we wsi Rozniszew (pow. kozienicki, woj. mazowieckie). Jak podaje RMF24 41-letni mężczyzna miał zaatakować nożem swoją żonę oraz nastoletniego syna. 

Strzelanina w sklepie Burlington w Los AngelesUSA. Policja przypadkiem zastrzeliła 14-latkę. Kula przebiła ścianę [ZDJĘCIA]

Mazowsze. 41-latek dźgnął nożem żonę i syna. Kobieta zmarła

Według informacji, na jakie powołuje się rozgłośnia, 41-letnia kobieta zmarła na miejscu, natomiast 15-letni syn został przetransportowany do szpitala. Nieoficjalnie jego stan określany jest jako poważny.

Okoliczności tragedii nie są jak na razie znane, jednak w związku ze sprawą miał zostać zatrzymany mąż zmarłej kobiety. Według informacji rozgłośni wcześniej nie było sygnałów, by w rodzinie działo się coś złego. Mężczyzna ma trafić do prokuratury, gdzie zostanie przesłuchany.

Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

zdjęcie ilustracyjnePies odgryzł mężczyźnie część nosa. Policjanci dowieźli mu ją do szpitala

Potrzebujesz pomocy?

Doświadczasz przemocy domowej? Szukasz pomocy? Możesz zgłosić się na przykład do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". Poradnia Telefoniczna "Niebieskiej Linii" czynna jest codziennie od 12:00 do 18:00 pod numerem tel. 22 668-70-00. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie. Jeśli występuje zagrożenie życia - dzwoń na numer alarmowy 112.

Więcej o: