Śmierć w Złotych Tarasach. Policja publikuje wizerunek mężczyzny i apeluje o pomoc w identyfikacji

Do śmiertelnego wypadku w warszawskim centrum handlowym doszło 28 października. Policja wziąż nie ustaliła jednak tożsamości zmarłego mężczyzny. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjeciu osobę, proszony jest o kontakt ze śródmiejskimi funkcjonariuszami.

Tragiczny wypadek w Złotych Tarasach w Warszawie miał miejsce 28 października tego roku. Wówczas mężczyzna w wieku około 50-60 lat miał wypaść z ruchomych schodów i zginąć na miejscu. Obecnie policja poszukuje informacji o zmarłym. 

Zobacz wideo Zamość. Klienci sklepu nie mieli masek, później byli agresywni. Policjant użył gazu i paralizatora

Śmierć mężczyzny w Złotych Tarasach. Policja apeluje o pomoc w identyfikacji

Jak przekazali funkcjonariusze warszawskiej policji, w sprawie śmiertelnego wypadku prowadzone są czynności identyfikacyjne, w wyniku których ma zostać ustalona tożsamość zmarłego. Komenda Rejonowa Policji Warszawa I na swojej stronie internetowej poinformowała, że mężczyzna kilka godzin przed śmiercią widziany był w sklepach, barach oraz kioskach na terenie podziemi dworca centralnego w Warszawie.

Więcej wiadomości z Polski znajdziesz na stronie Gazeta.pl

- Policjanci prowadzący tę sprawę ustalili, że zmarły miał około 50-60 lat i był po przebytej niedawno operacji wszczepienia biologicznej zastawki aorty - przekazał podinsp. Robert Szumiata. Policja prosi również, by każda osoba, która rozpoznaje znajdującego się na fotografii mężczyznę, skontaktowała się osobiście z jednostką policji przy ulicy Wilczej 21, telefonicznie dzwoniąc pod numer 4772 391 78 bądź 4772 361 74 lub wysyłając wiadomość na adres mailowy: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl. 

Informacje w sprawie tragicznego wypadku w Złotych Tarasach

Jak pisaliśmy również pod koniec października, mężczyzna w Złotych Tarasach spadł z dużej wysokości i poniósł śmierć na miejscu. Według informacji uzyskanych przez "Super Express", dostał on ataku padaczki i wypadł przez barierki ruchomych schodów. "Mężczyzna spadł na ruchome schody na poziomie -1, co łącznie daje upadek z wysokości ponad 12 m" pisał dziennik. Z kolei Rzeczniczka Prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz, przekazywała wówczas, że wykluczony został udział osób trzecich w zdarzeniu. - Jest kilka opcji przebiegu tego zdarzenia, żadnej nie wykluczamy - informowała.

W ostatnich dniach zmarło troje powstańców warszawskich: Maria Schejbal 'Marzena', Ryszard Nowicki 'Sokół' i Maria Pajzderska 'Marysia Zmarło troje powstańców warszawskich. Odeszli "Marzena", "Sokół" i "Marysia"

Więcej o: