Gdańsk. Aleksandra Dulkiewicz w szpitalu, przeszła operację. "Złamanie w dwóch miejscach"

"Złamanie w dwóch miejscach. tak się niestety skończyła moja ostatnia wyprawa rowerowa" - poinformowała Aleksandra Dulkiewicz. Prezydentka Gdańska przeszła operację. "Mam jednak nadzieję, że po świętach uda mi się wrócić do pracy" - napisała.
Zobacz wideo Obecna ustawa antyaborcyjna zgodna z Konstytucją? Prof. Wiącek: Moim zdaniem nie

O wypadku Aleksandra Dulkiewicz poinformowała w piątek wieczorem za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Złamanie w dwóch miejscach… tak się niestety skończyła moja ostatnia wyprawa rowerowa" - napisała na Facebooku.

"Jestem już po operacji i wracam do zdrowia. Dziękuję troskliwemu personelowi w gdańskim Uniwersyteckim Centrum Klinicznym. Teraz czeka mnie kilka dni odpoczynku. Mam jednak nadzieję, że po świętach uda mi się wrócić do pracy. Na razie zdalnie, ale jestem dobrej myśli" - podkreśliła prezydentka Gdańska. Zaapelowała także, aby wszyscy na siebie uważali, "zwłaszcza teraz, kiedy pogoda nas nie rozpieszcza".

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Zniszczona elewacja i płot posłanki Doroty NiedzieliAntyszczepionkowy napis na płocie posłanki PO. "Dramatyczna akcja". Budka reaguje

"Brutalnie przywrócono ustawienia fabryczne mojej stopy"

We wpisie Dulkiewicz nawiązała do wypadku Jacka Jaśkowiaka, prezydenta Poznania, który poślizgnął się na oblodzonym chodniku i złamał nogę. Samorządowiec poinformował dzień wcześniej o swoim urazie.

"Chciałbym podziękować lekarzom Szpitala Bielańskiego, gdzie zostałem przyjęty na SORze i dosyć brutalnie przywrócono ustawienia fabryczne mojej stopy - zabieg dla dalszej terapii kluczowy, ale doznanie zapadające w pamięć do końca życia. Ogromne podziękowania także dla personelu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. W. Degi, gdzie mnie operowano. Teraz jestem już w domu i uczę się nowego życia" - napisał Jaśkowiak.

Stanisław PiotrowiczPiotrowicz komentuje decyzję sądu ws. sędziów "zwykłych złodziei". "Skutek mrożący"

Więcej o: