Sosnowiec. Policja poszukuje mężczyzny. Miał prezentować czynność seksualną małoletniej

Sosnowiecka policja opublikowała zdjęcie mężczyzny, który 22 sierpnia miał w tramwaju prezentować osobie małoletniej czynność seksualną. Jak podkreślono w komunikacie, "sprawca działał w celu własnego zaspokojenia".

Na stronie internetowej sosnowieckiej policji w piątek 16 grudnia opublikowane zostały zdjęcia oraz prośba o identyfikację widocznego na nich mężczyzny. Jak informuje policja, miał on dopuścić się prezentowania innej czynności seksualnej przed małoletnią. 

Zobacz wideo Pijany kierowca uciekał przed policją. Rozbił się na słupie

Sosnowiec. Prezentował czynności seksualne w tramwaju na oczach małoletniej

Zdarzenie miało miejsce 22 sierpnia w tramwaju linii 15 w Sosnowcu w okolicy przystanków Basen Sielec-Sosnowiec Środula. Jak podała policja, mężczyzna miał działać w celu własnego zaspokojenia, prezentując małoletniej inną czynność seksualną (zachowanie seksualnie, które nie jest obcowaniem płciowym). Funkcjonariusze podkreślili, że jest to przestępstwo, które podlega pod art. 200 paragraf 4 kodeksu karnego.

Więcej informacji z Polski znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sosnowiecka policja publikuje wizerunek sprawcy 

"Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów oraz o zgłaszanie nam ewentualnych innych podobnych zdarzeń z udziałem tego mężczyzny. Prosimy o zwrócenie uwagi na deformację jego sylwetki, jaka jest wynikiem rejestracji wizerunku przez kamerę szerokokątną. Prawdopodobnie sprawca może nie być tak szczupły i wysmukły, jak na zdjęciach" - napisała Komenda Miejska Policji w Sosnowcu

Policja dodała również, że każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w sprawie, proszony jest o skontaktowanie się pod jeden z podanych numerów telefonów: 47 852 12 80 - Wydział Kryminalny KMP w Sosnowcu, 47 852 12 55 lub 47 852 12 00 - Oficer Dyżurny, bądź udając się osobiście na najbliższy komisariat. W oświadczeniu podkreślono także, że kontaktującym się zapewniona zostanie pełna anonimowość. 

Więcej o: