Gdańsk. Atak nożownika w centrum miasta. W szarpaninie ucierpiał 27-latek

W niedzielę na ulicy Długiej w Gdańsku mieszkańcy zaobserwowali mężczyznę z nożem w ręku. Agresywny 30-latek atakował każdego, kto próbował odebrać mu to narzędzie z rąk. W pewnym momencie doszło do szarpaniny, w której ucierpiał 27-latek.

Policja zatrzymała już agresora, który chodził po ulicy Długiej w Gdańsku z nożem w ręku. - Policjanci około godziny 6:00 otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna atakuje przechodniów, którzy próbowali odebrać mu ostre narzędzie - powiedziała podinspektor Magdaleny Ciskiej z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku w rozmowie z portalem gdansk.naszemiasto.pl.

Zobacz wideo Lubin. Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

Gdańsk. 30-latek z nożem w ręku chodził po głównej ulicy Gdańska

Wśród przechodniów, którzy interweniowali w sprawie mężczyzny z nożem, był 27-latek. W pewnym momencie 30-latek zadał mu cios w klatkę piersiową. Do zdarzenia tego doszło przy próbie odebrania mu narzędzia.

Wezwani na miejsce funkcjonariusze policji zatrzymali 30-latka. Poszkodowany w starciu 27-latek został przewieziony do szpitala, jednak jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Więcej informacji z Polski na stronie głównej Gazeta.pl.

Bożonarodzeniowa szopka w WatykanieWatykan. Zapalono lampki na 113-letnim świerku. Jest też szopka [ZDJĘCIA]

Co do mężczyzny, który chodził z nożem po ulicach Gdańska, to on również trafił pod opiekę lekarzy. W szpitalu zostanie on poddany badaniom na obecność środków odurzających i alkoholu.

Ustaleniem okoliczności i przyczyn wypadku zajmie się gdańska policja. Zabezpieczany jest także monitoring z samego miejsca zdarzenia oraz okolic.

Wypadek (zdjęcie ilustracyjne)Tragiczny wypadek w gminie Zalewo. Autem jechała rodzina z trójką dzieci

Więcej o: