Nie żyje Mateusz Krzyżanowski. Ceniony prokurator z Grójca miał 35 lat

Mateusz Krzyżanowski, prokurator z Grójca, zmarł niespodziewanie w środę 1 grudnia. 35-letni Mateusz zostawił żonę Martynę oraz osierocił dwóch synków - Ksawerego i Oskara. W poniedziałek 6 grudnia odbyły się uroczystości pogrzebowe. Pożegnała go rodzina, przyjaciele i współpracownicy.

- Przyjęliśmy tę wiadomość z dużym smutkiem i wielkim żalem - przekazała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Radomiu, cytowana przez portal Echodnia.eu.

Nie żyje Mateusz Krzyżanowski. Ceniony prokurator nagle zmarł

W środę 1 grudnia Prokuraturę Rejonową w Grójcu oraz Prokuraturę Okręgową w Radomiu obiegła wiadomość o śmierci 35-letniego prokuratora z Grójca - Mateusza Krzyżanowskiego. - Odszedł od nas nagle z przyczyn zdrowotnych. Choroba pojawiła się u niego znikąd, krótko chorował i odszedł. Dla nas wszystkich, pracowników prokuratury było to przede wszystkim bardzo duże zaskoczenie. Przyjęliśmy tę wiadomość z dużym smutkiem i wielkim żalem. Mateusz to był bardzo pozytywny człowiek, niesamowicie ceniony prokurator. Cieszył się niezwykłą sympatią wśród kolegów, współpracowników - mówiła portalowi Echodnia.eu prokurator Agnieszka Borkowska, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Radomiu.

Więcej informacji z Polski na stronie głównej Gazeta.pl.

Świetlisty krzyż w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w LublinieLublin. Ogromny podświetlany krzyż oślepia mieszkańców osiedla [ZDJĘCIA]

Pożegnanie Mateusza Krzyżanowskiego. W pogrzebie uczestniczyli rodzina, przyjaciele i współpracownicy

Pogrzeb prokuratora Mateusza Krzyżanowskiego odbył się w poniedziałek 6 grudnia. W pogrzebie uczestniczyła rodzina, przyjaciele i współpracownicy Mateusza. Na stronie zrzutka.pl prowadzona jest zbiórka pieniędzy na dzieci zmarłego 35-latka.

Jak mówiła dla Echadnia.eu Agnieszka Borkowska, Mateusz Krzyżanowski pozostanie w ich pamięci jako "bardzo pozytywny człowiek". - Niesamowicie ceniony prokurator. Cieszył się niezwykłą sympatią wśród kolegów, współpracowników - mówi. - Do tej pory jest mi trudno o tym mówić - dodaje.  

Rada krajowa POTusk ogłasza plan kontroli wyborów. "Wyznaczam zadanie dla szefów regionów PO"

Więcej o: