Rzeszów. Zabójstwo 47-letniej kobiety. Po dwóch godzinach obławy zatrzymano jej konkubenta

Na jednej z ulic Rzeszowa znaleziono zwłoki 47-letniej kobiety, która zginęła od ran kłutych. Z informacji podawanych przez lokalne media wynika, że po dwóch godzinach obławy zatrzymano jej konkubenta.

Jako pierwsza o zdarzeniu poinformowała stacja RMF FM. Z jej doniesień wynika, że do tragicznego zdarzenia doszło w piątek 10 grudnia na ulicy Czudeckiej w Rzeszowie. Przed godziną 7 rano znaleziono tam zwłoki 47-letniej kobiety, na której ciele odkryto rany kłute klatki piersiowej. Portal korso24.pl podał z kolei, że ofiara została zaatakowana nożem.

Więcej informacji z Polski znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Rzeszów. Podejrzewany o zabójstwo uciekł samochodem swojej ofiary

Z informacji przekazywanych przez media wynika, że policja szybko wytypowała sprawcę. Mężczyzna ten miał uciec z miejsca zdarzenia samochodem swojej ofiary i spowodować kolizję na ulicy Wadowickiej, a następnie zacząć uciekać pieszo. Rozpoczęto policyjną obławę - na miejsce sprowadzono psa tropiącego, zablokowano także drogi w okolicach osiedla Projektant.

Z ustaleń portalu korso24.pl wynika, że po dwóch godzinach obława zakończyła się sukcesem, a konkubent zmarłej kobiety został zatrzymany. Portal nowiny24.pl pisze, że do zatrzymania doszło na ul. Krakowskiej, a RMF FM podaje, że konkubent ofiary ma 42 lata. Na miejscu zdarzenia pracują śledczy oraz prokurator z rzeszowskiej Prokuratury Rejonowej. 

Zobacz wideo Policja poszukuje Jacka Jaworka podejrzanego o potrójne zabójstwo
Więcej o: