Gdańsk. W piwnicy domu wielorodzinnego wybuchła butla z gazem. Nie żyje mężczyzna

W jednym z domów wielorodzinnych w Gdańsku doszło do wybuchu butli z gazem. W wyniku eksplozji doszło do pożaru. Nie żyje jedna osoba.
Zobacz wideo Autokar stanął w płomieniach w centrum Tomaszowa Lubelskiego. Podróżowało nim 31 osób

Do wybuchu butli z gazem doszło w czwartek po godz. 17:00 w piwnicy budynku wielorodzinnego przy ulicy Sówki w Gdańsku. Prawdopodobnie wcześniej rozszczelniła się tam butla z gazem propan-butan. "W wyniku wybuchu doszło do pożaru, który szybko zlokalizowaliśmy" - poinformowała Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.

- Przed przybyciem straży pożarnej ewakuowało się z budynku siedem osób - przekazał, jak cytuje tvn24.pl, Łukasz Płusa, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Szkoła (zdjęcie ilustracyjne) Kalisz. Podsłuch w szkole podstawowej. "Sprawa jest dużego kalibru"

Wybuch butli z gazem. Nie żyje jedna osoba

W wyniku eksplozji zginął mężczyzna. Oficer dyżurny wojewódzkiego stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim" poinformował, że "wezwany zespół ratownictwa medycznego odstąpił od reanimacji".

Działania na miejscu tragedii prowadziło siedem zastępów straży pożarnej. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Lubelskie. 18-latek pił na parafii, a kiedy proboszcz mu zabronił, pobił go 18-latek pił na parafii, a kiedy proboszcz mu zabronił, pobił go

Więcej o: