Świętokrzyskie. Jechał 204 km/h bez prawa jazdy. Był pod wpływem trzech środków odurzających

Policjanci ze skarżyskiej drogówki zatrzymali kierowcę, który jechał samochodem z prędkością 204 km/h. Mężczyzna miał sądowy zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi i był pod wpływem trzech narkotyków. Substancje znaleziono również w pojeździe.

Dodatkowo pasażerem zatrzymanego samochodu była osoba poszukiwana przez policję. Do wspomnianego zdarzenia doszło na trasie S7.

Zobacz wideo W Olsztynie pijana 24-latka doprowadziła do wypadku

Przeczytaj więcej podobnych informacji z kraju na stronie głównej Gazeta.pl.

Świętokrzyskie. Kierowca był pod wpływem marihuany, amfetaminy i kokainy

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego skarżyskiej komendy w niedzielę przed godziną 19 zatrzymali kierowcę - miało to miejsce w Suchedniowie w województwie świętokrzyskim. 41-latek przekroczył dozwoloną prędkość, jadąc drogą ekspresową S7. Na liczniku miał 204 km/h.

W pojeździe przebywały jeszcze cztery osoby w wieku od 22 do 31 lat. "W czasie kontroli okazało się, że kierujący znajduje się pod wpływem marihuany, amfetaminy i kokainy. Dodatkowo posiada obowiązujący do 2023 roku sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych" - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Komendę Powiatową Policji w Skarżysku-Kamiennej

Miasto z piernika w Kolejkowie we WrocławiuWrocław. W Kolejkowie pojawiło się miasto z piernika [GALERIA]

W samochodzie zatrzymanym do kontroli znajdował się poszukiwany 22-latek 

Przy kierowcy policja znalazła blisko sześć gramów suszu wstępnie zakwalifikowanego jako marihuana. Z kolei w samochodzie mundurowi znaleźli gram suszu oraz 37 tabletek ekstazy. "Ponadto 27-letnia pasażerka posiadała 1 tabletkę ekstazy, a obok pojazdu znajdował się woreczek z zawartością białego proszku o wadze 1 grama, wstępnie zidentyfikowany jako amfetamina" - relacjonują policjanci.

Na tym jednak nie koniec. Jeden z pasażerów był poszukiwany. 22-letni miał zostać doprowadzony do aresztu. "Za niezapłaconą grzywnę będzie musiał pokutować przez 81 dni za więziennym murem" - poinformowali policjanci. Cała piątka podróżująca samochodem została zatrzymana.

Policja - zdjęcie ilustracyjneTragiczny finał awantury. Nie żyje 49-latek. Jego żona została zatrzymana

Więcej o: