Warszawa. Wypadek na Trasie Siekierkowskiej. "Samochód jest niemal przecięty na pół"

W czwartek nad ranem na Trasie Siekierkowskiej w Warszawie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód osobowy wjechał w ekrany dźwiękoszczelne, które otaczały jezdnię. TVN Warszawa podaje, że "samochód jest niemal przecięty na pół". Kobieta, która kierowała autem, trafiła do szpitala.

Informację o wypadku przekazał portal TVN Warszawa. Do zdarzenia drogowego doszło około godziny 4 rano na Trasie Siekierkowskiej w Warszawie. Strażacy od rana pracowali nad usunięciem z pobocza wraku samochodu.

Zobacz wideo Policja pokazuje kompilację nagrań, jakie dostała od kierowców. Wszyscy na filmie dostali mandat

Warszawa. Samochód przebił się przez ekrany dźwiękoszczelne na Trasie Siekierkowskiej 

Jak informuje TVN Warszawa, do groźnego wypadku, w wyniku którego "samochód został niemal przecięty na pół", doszło na Trasie Siekierkowskiej przed godziną czwartą, na wysokości Sanktuarium Narodowego im św. Andrzeja Boboli. - Kierująca samochodem uderzyła w znak drogowy i barierę. Kobieta została zabrana do szpitala. Była trzeźwa - poinformowała  Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodał reporter, aby ją wydostać, strażacy musieli pozbawić auto drzwi.  

Miasto z piernika w Kolejkowie we WrocławiuWrocław. W Kolejkowie pojawiło się miasto z piernika [GALERIA]

Wypadek na Trasie Siekierkowskiej. Auto nie blokowało drogi, ale i tak utworzył się korek

Jak wynika z ustaleń TVN Warszawy, kierująca samochodem najpierw przejechała przez przystanek autobusowy. Następnie auto wbiło się w rant ekranu dźwiękochłonnego. - Na miejscu wciąż trwają czynności policjantów. Rozbite auto nie blokuje jezdni, ale i tak w kierunku Mokotowa tworzy się korek. Kierowcy zwalniają i obserwują miejsce wypadku - informował przed godziną 8:00 reporter.

Więcej podobnych informacji z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl. 

Tarnów. Samochodem przebił ścianę garażuTarnów. Samochód przebił się przez ścianę garażu. Zmarł potrącony 84-latek

Jak wynika z policyjnych statystyk, w 2019 roku w Polsce zgłoszono 30 288 wypadków drogowych. Oznacza to spadek liczby wypadków o 1386 (-4,4 proc.) w porównaniu z 2018 rokiem. W wyniku wypadków drogowych 2909 osób poniosło śmierć, rannych zostało 35 477 osób, w tym ciężko 10 633 osoby. Z kolei w 2018 roku doszło do 31 674 wypadków drogowych, w wyniku których śmierć poniosło 2862 osób, a rannych zostało 37 359 osób. Oznacza to spadek liczby wypadków o 3,3 proc., wzrost liczby ofiar śmiertelnych o 1,1 proc. i spadek liczby rannych o ponad 5,3 proc. względem roku 2017, kiedy to doszło do 32 760 wypadków. Tego roku odnotowano również 2831 ofiar śmiertelnych i 39 466 rannych.

Więcej o: