Starogard Gdański. Młody kierowca wjechał samochodem w ludzi na przystanku. Poszkodowane dzieci i on sam

25-letni kierowca samochodu osobowego uderzył w grupę ludzi znajdującą się na przystanku autobusowym. Był trzeźwy. Trwa wyjaśnianie przyczyn zdarzenia.
Zobacz wideo Przewrócony tir zablokował autostradę. Pomógł dopiero specjalistyczny ciężki sprzęt

Około godz. 10 na Alei Niepodległości w Starogardzie Gdańskim (woj. pomorskie) samochód osobowy wjechał w grupę osób stojących na przystanku autobusowym koło targowiska - podaje serwis Kociewiak.pl. W mediach społecznościowych serwisu zamieszczone zostało nagranie z akcji służb pracujących na miejscu zdarzenia.

Protesty w AustriiFala protestów w Europie. W Holandii zamieszki na ulicach kilku miast [ZDJĘCIA]

Starogard Gdański. Samochód wjechał w grupę ludzi na przystanku

Samochodem kierował 25-letni mężczyzna. W pewnym momencie z niewiadomych na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas drogi i uderzył w grupę ludzi stojącą na przystanku. Zgodnie z relacją policji, na którą powołuje się portal, mężczyzna był trzeźwy.

Więcej informacji z kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Tylmanowa. W wypadku zginęli młodzi rodzice. Dziecko trafiło do szpitalaTragiczny wypadek w Tylmanowej. Dwie ofiary, dziecko trafiło do szpitala

Potrącenie pieszych na przystanku. Są osoby poszkodowane

Jak czytamy na stronie Kociewiak.pl, w zdarzeniu ucierpiało dwoje dzieci w wieku 10 i 11 lat, a także sam kierowca. Według informacji TVN24 dziewczynki trafiły do szpitala, jednak ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej, policja, technik kryminalistyki oraz służby ratownictwa drogowego. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. - Apelujemy o szczególną ostrożność za kierownicą. Trudne warunki drogowe, padający śnieg sprawia, że jezdnia miejsca może być śliska - powiedział w rozmowie ze stacją asp. sztab. Marcin Kunka z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

Więcej o: