Prowadził pod wpływem alkoholu. Po kolei uderzał w zaparkowane auta

36-letni mieszkaniec Radomia prowadził samochód pod wpływem alkoholu, stracił panowanie nad pojazdem i po kolei uderzał w szereg zaparkowanych przed jednym z hoteli aut. Część samochodów nadaje się do kasacji.

Do zdarzenia doszło przed 6 rano na ul. Słowackiego, na wysokości Hotelu Europejskiego w Radomiu. - Kierujący bmw 36-letni mieszkaniec Radomia prawdopodobnie z dużą prędkością wjechał w ulicę Słowackiego od strony Żeromskiego. Stracił panowanie nad pojazdem i po kolei uderzał w prawidłowo zaparkowane samochody - przekazał Polskiej Agencji Prasowej Kamil Warda z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Ostatecznie mężczyzna zniszczył 10 samochodów. Niektóre z nich mają poważne uszkodzenia i niewykluczone, że będą nadawać się tylko do kasacji. W sieci pojawiło się nagranie z monitoringu, które zarejestrowało przebieg zdarzenia.

Więcej najnowszych informacji z Polski przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kierowca potrącił 15-latkę na przejściu i uciekł z miejsca zdarzenia

Wjeżdżał w zaparkowane samochody. Miał 2,5 promila

Mężczyzna wysiadł z samochodu i oddalił się z miejsca zdarzenia. Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali kierowcę w pobliskim parku. 36-latek miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Została od niego także pobrana krew do badań na obecność ośrodków odurzających - podaje portal TVN24.

Teraz kierowca zostanie przesłuchany. 

Więcej o: