Tomaszów Lubelski. Potrącił kobietę na przejściu. Prawo jazdy posiadał od trzech dni [WIDEO]

19-letni mężczyzna potrącił kobietę przechodzącą przez oznakowane pasy. Nastolatkowi odebrane zostało prawo jazdy, które otrzymał zaledwie trzy dni wcześniej. 34-latka trafiła do szpitala w poważnym stanie. Śledczy badają przyczyny zdarzenia.

Policja Lubelska poinformowała o poważnym zajściu, do jakiego doszło w piątek 26 listopada wieczorem przy ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. 19-letni mężczyzna potrącił kobietę przechodzącą przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Świetlisty krzyż w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w LublinieLublin. Ogromny podświetlany krzyż oślepia mieszkańców osiedla [ZDJĘCIA]

Tomaszów Lubelski. Potrącenie kobiety na przejściu

Tuż przed godziną 21:00 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie od policjantów, którzy podczas patrolu zauważyli wypadek drogowy. Samochód osobowy wjechał w 34-letnią kobietę, gdy ta przechodziła oznakowanymi pasami, w wyniku czego piesza znalazła się pod kołami samochodu i została przeciągnięta po jezdni jeszcze kilka metrów.

Świadkowie zdarzenia, a później policjanci natychmiast przystąpili do udzielenia poszkodowanej pierwszej pomocy do czasu przyjazdu pogotowia. Nagranie w wypadku dostępne jest poniżej.

Zobacz wideo Tomaszów Lubelski. Potrącił kobietę na przejściu. Prawo jazdy posiadał dopiero od trzech dni

Więcej informacji z kraju przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Potrącił kobietę na pasach, stracił prawo jazdy, które miał od trzech dni

Kobieta trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Kierującemu pojazdem 19-latkowi odebrane zostało prawo jazdy, które, jak się okazało, posiadał od zaledwie trzech dni. Badanie alkomatem wykazało, że w chwili zdarzenia był on trzeźwy. Śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia. 

Potrącenie zostało zarejestrowane kamerą monitoringu. Policja zdecydowała się na jego publikacje ku przestrodze. "Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, szczególnie w okolicach przejść dla pieszych" - przekazała sierżant sztabowa Małgorzata Pawłowska.

Myszków. Podpalony samochód 29-letniej kobietyMyszków. 34-latka podpaliła samochód sąsiadki zmywaczem do paznokci

Więcej o: