Prowadził samochód wart 2 mln złotych. Wbił się w betonowy słup. Auto mogło być wypożyczone

W sobotę przed południem kierowca wpadł w poślizg i uderzył w betonowy słup energetyczny na jednej z ulic w Otwocku. Mężczyzna prowadził sportowy pojazd marki McLaren w wersji 720s. W wyniku kolizji urwało się koło samochodu i zniszczyły się drzwi od strony pasażera. Nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło chwilę przed godziną 12 w Otwocku na ulicy Kraszewskiego. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG Otwock, OSP Otwock Jabłonna oraz policja - podaje portal warszawawpigułce.pl.

Więcej informacji o sytuacji na drogach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kierowca tłumaczył, że wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku kolizji urwało się koło samochodu i zniszczyły się drzwi od strony pasażera. Nikt nie ucierpiał. Na czas pracy służb droga była zablokowana.

Tylmanowa. W wypadku zginęli młodzi rodzice. Dziecko trafiło do szpitalaTylmanowa - nowe informacje ws. wypadku. Kierujący nie miał prawa jazdy

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, które jeszcze lepiej obrazują skalę zniszczeń. Komentujący zwracają uwagę na fakt, że samochód posiadał niemieckie tablice rejestracyjne. Na zdjęciu widać całkowicie urwane drzwi kierowcy, a także wystrzelone poduszki powietrzne. Uszkodzenia samochodu są bardzo poważne. 

Na pojeździe widnieje też logotyp jednej z firm, która zajmuje się m.in. wynajmem aut. Możliwe, że auto było wyposażone. Skontaktowaliśmy się z biurem przedsiębiorstwa z prośbą o komentarz, jednak z uwagi na późną porę może on nadejść z opóźnieniem. 

Więcej o: