Szczecin. Tragedia podczas rodzinnej imprezy. Na oczach 11-latka zabił żonę, teściową i siebie

45-letni mężczyzna w nocy z piątku na sobotę w Szczecinie miał śmiertelnie ranić swoją żonę, teściową, a następnie popełnić samobójstwo - podaje nieoficjalnie RMF FM. Na miejsce tragedii policję wezwał 11-letni syn sprawcy i ofiary.

RMF FM podaje, że do tragedii doszło w trakcie imprezy urodzinowej. 45-latek miał zaatakować swoją 35-letnią żonę i 63-letnią teściową. Starsza z kobiet zginęła na miejscu, młodsza została przewieziona do szpitala, gdzie zmarła.

Mężczyzna popełnił samobójstwo. Policję wezwał 11-letni syn pary.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

"Jak się dowiadujemy nieoficjalnie, powodem tragedii miała być zazdrość o żonę" - informuje RMF FM.

Prokuratura Okręgowa w Szczecinie na razie nie komentuje doniesień na temat tego, co wydarzyło się w jednym ze szczecińskich mieszkań.

- Na miejscu zdarzenia były realizowane przez prokuraturę czynności z udziałem techników kryminalistyki i policji. Oprócz przeprowadzonych oględzin zabezpieczono do dyspozycji prokuratora ciała trzech osób, które w związku z tym zdarzeniem zmarły. Prokurator planuje przeprowadzenie sekcji tych osób - mówi portalowi Gazeta.pl prok. Alicja Macugowska-Kyszka.

- Trwają czynności związane z ustaleniem przebiegu i okoliczności tego zdarzenia, w tym trwa zabezpieczanie śladów i gromadzenie materiału dowodowego - dodaje.

Zobacz wideo Kim są uchodźcy i czym różnią się od migrantów?

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Centrum Wsparcia dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują specjaliści Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy.

Więcej o: