Tragiczny wypadek w Tylmanowej. Zginęło młode małżeństwo, dwuletnie dziecko w szpitalu

Tragiczny wpadek we wsi Tylmanowa w Małopolsce. Auto z trzyosobową rodziną wypadło z drogi wojewódzkiej nr 969 i uderzyło w betonowy przepust. Zginęli młodzi rodzice. Dwuletnie dziecko trafiło do szpitala.

Do wypadku doszło w Tylmanowej - 40 kilometrów od Nowego Sącza w Małopolsce. O zdarzeniu poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna w Ochotnicy Dolnej. 

Śląsk. Zaginięcie 42-letniej Moniki. Ciało kobiety znaleziono zakopane pięć metrów pod ziemiąJaworznik. Odkryto ciało kobiety. Prawdopodobnie została zamordowana

 "Na DW samochód, którym podróżowała trzyosobowa rodzina, wyleciał z drogi i uderzył w betonowy przepust. W wyniku zdarzenie mimo reanimacji dwie osoby poniosły śmierć a trzecia osoba (dziecko) została przetransportowana do szpitala. W związku z pogarszającymi się warunkami na drogach apelujemy o ostrożności" - czytamy na Facebooku. 

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Jak informuje "Tygodnik Podhalański", mimo reanimacji nie udało się uratować 29-letniego mężczyzny. Jego żona i dziecko zostali przetransportowani do szpitala w Nowym Sączu. 23-latka - mieszkanka Szczawnicy - zmarła wskutek odniesionych obrażeń. Pod opieką lekarzy pozostaje 2-letnie dziecko. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!
Więcej o: