G這g闚. Nie 篡je roczne dziecko. Matka i jej partner z zarzutami

Dwie osoby us造sza造 zarzuty ws. 鄉ierci rocznego dziecka w G這gowie. To matka ch這pca i jej partner - podaje RMF FM. Podejrzani s o nara瞠nie na bezpo鈔ednie niebezpiecze雟two utraty 篡cia i nieumy郵ne spowodowanie 鄉ierci dziecka.

Jak podaje RMF FM, sekcja zwłok wykazała, że chłopiec zmar z powodu ciężkiej choroby. Od jakiegoś czasu dziecko miało neuroinfekcję, gorączkowało i nie jadło. Mimo tego matka i jej partner nie wezwali pomocy. Zrobili to dopiero 22 listopada. Wówczas kobieta zadzwoniła na pogotowie. Lekarz, który przyjechał, stwierdził śmierć chłopca.

Rozgłośnia dowiedziała się również, że matka miała ograniczoną władzę rodzicielską, a rodzinę nadzorował kurator.

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Ksiądz (zdjęcie ilustracyjne) Częstochowa. Ksiądz padł ofiarą oszusta. Stracił 600 tys. złotych

Śmierć dziecka w Głogowie

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek 22 listopada na ul. Obrońców Pokoju w Głogowie. Około godziny 13:00 matka niemowlęcia zgłosiła służbom ratunkowym, że jej dziecko przestało oddycha. Dyspozytor nie mógł wysłać na miejsce karetki pogotowia, bo wszystkie były zajęte, dlatego na pomoc ruszyli funkcjonariusze straży pożarnej.

Kiedy strażacy dotarli do potrzebującego pomocy dziecka, rozpoczęli resuscytację. Po pewnym czasie na miejsce przyjechali także policjanci oraz karetka pogotowia, ściągnięta do Głogowa z oddalonych o około 20 kilometrów Polkowic. - Karetka była na miejscu, ale nie w pierwszej kolejności, tylko dojechała nieco później - przekazała RMF FM prokuratorka. Dziecka nie udało się uratować.

Jarosław Berendt podczas akcji szczepień w Wągrowcu Wągrowiec. "Polski patriota" grozi burmistrzowi śmiercią

Wi璚ej o: