Witold Odrobina nie żyje. Dziennikarz miał 50 lat. "Wybitny i niepowtarzalny głos"

Witold Odrobina nie żyje - przekazał we wtorek wieczorem portal press.pl. Dziennikarz radiowy i telewizyjny miał 50 lat.

Witold Odrobina przez wiele lat związany był ze stacją RMF FM. - Wybitny i niepowtarzalny głos - powiedział cytowany przez press.pl Tadeusz Sołtys, wiceprezes RMF i dyrektor programowy. - W RMF FM doskonały reporter, ze znakomitą znajomością problemów Krakowa i Małopolski. Dodatkowo człowiek wielu talentów z niezwykłym poczuciem humoru - podkreślił.  

Dziennikarz Witold Odrobina nie żyje

Witold Odrobina w rozgłośni prowadził m.in. program "Szewski kwadrans" czy weekendową audycję "Wiódł ślepy kulawego". Pracował także jako reporter. Po odejściu z RMF FM trafił do Antyradia, gdzie prowadził poranną audycję "KurrAnty" i program "Wito Pyto".  W Polskim Radiu Euro z kolei prowadził "Po bandzie". Pracował także w TVN Warszawa i TVN Turbo. Współpracował także z portalem Wirtualna Polska. 

Na Facebooku zmarłego dziennikarza pojawiają się kondolencje przyjaciół. Wpis zamieściła m.in. Beata Lubecka z Radia Zet. "Vito, nie wierzę! Po prostu nie wierzę. Do zobaczenia po drugiej stronie!" - napisała. 

Więcej o: