Chrzanów. Zamaskowani mężczyźni zaatakowali urzędniczkę. Pobili ją kijami bejsbolowymi

Pracowniczka Urzędu Skarbowego w Chrzanowie szła do swojego samochodu, kiedy drogę zastąpili jej zamaskowani mężczyźni. Kobieta została pobita kijami bejsbolowymi. Przetransportowano ją do szpitala.
Zobacz wideo Chrzanów. Kiedy zastępczyni naczelnika urzędu skarbowego w Chrzanowie szła do swojego auta, została zaatakowana kijem bejsbolowym. Sprawcy są poszukiwani.

Pracownica chrzanowskiego Urzędu Skarbowego została pobita w poniedziałek 22 listopada na ul. Pogorskiej w Chrzanowie (woj. małopolskie). - pisze portal przelom.pl. Funkcjonariusze policji zostali poinformowani o sprawie w godzinach porannych. 

- Przed godziną siódmą rano otrzymano zgłoszenie na numer alarmowy o pobiciu 63-letniej mieszkanki Chrzanowa. Została ona napadnięta i pobita przed swoim garażem, przez zamaskowanych sprawców, mieli kominiarki - powiedziała dziennikarzom RMF FM Iwona Szelichiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Z doniesień lokalnych mediów wynika, że napastników było dwóch, a kobieta została pobita kijami bejsbolowymi. 

Chrzanów. Pobita urzędniczka trafiła do szpitala. Policja szuka sprawców

TVP Info podaje, że poszkodowana to zastępczyni naczelnika Urzędu Skarbowego w Chrzanowie. Pobita kobieta nie odniosła poważnych obrażeń - po konsultacji z lekarzem i opatrzeniu ran została wypisana ze szpitala.

Policjanci analizują nagrania, które zarejestrowały kamery miejskie i szukają odpowiedzi na pytania dotyczące przyczyny ataku. Wiadomo, że agresorzy niczego nie ukradli. Śledztwo jest w toku. 

Więcej informacji ze świata i kraju przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Poszukiwany sprawca wypadku śmiertelnego w PolkowicachŚmiertelnie potrącenie w Polkowicach. Jest portret pamięciowy sprawcy

Więcej o: