Pogoda na dziś - wtorek 9 listopada. Na wschodzie zimno. Nad ranem i wieczorem przewidywane przymrozki

We wtorek mieszkańców północnowschodniej Polski czekają minusowe temperatury nad ranem oraz późnym wieczorem. Synoptycy przewidują także opady deszczu.

We wtorek zdecydowanie cieplej będzie na zachodzie Polski, im dalej na wschód tym temperatury będą niższe. Najzimniej będzie na Podlasiu.

Zobacz wideo "Na COP26 jest dużo deklaracji, ale one przysłaniają to, co się dzieje za kulisami"

Przeczytaj więcej informacji o pogodzie na stronie głównej Gazeta.pl.

Prognoza pogody na wtorek. Termometry wskażą maksymalnie 10 stopni

O godzinie 12 najcieplej będzie we Wrocławiu i Zielonej Górze, tam temperatura osiągnie 10 stopni. Nieco chłodniej będzie w województwie zachodniopomorskim - 9 stopni. W Kielcach i Rzeszowie o stopień chłodniej. W województwie pomorskim, kujawsko-pomorskim i łódzkim będzie po 7 stopni. Na Mazowszu i w Małopolsce termometry wskażą 6 stopni, a na Ziemi Lubelskiej 5 stopni. Na Warmii i Mazurachtemperatura osiągnie maksymalnie 4 stopnia, a najzimniej będzie w Białymstoku, tam tylko 2 stopnie. Nad ranem i wieczorem prognozowane są przymrozki we wschodniej części kraju. 

Pogoda na dziś - wtorek 9 listopada. Na wschodzie zimno. Nad ranem i wieczorem przewidywane przymrozkiPogoda na dziś - wtorek 9 listopada. Na wschodzie zimno. Nad ranem i wieczorem przewidywane przymrozki Fot. Gazeta.pl

Donald Tusk na warszawskiej manifestacji pod hasłem 'Ani jednej więcej'"Ani jednej więcej!". Politycy na Marszu dla Izy. "Oburzenie nas jednoczy"

Prognoza pogody na wtorek. Będzie deszczowo i pochmurne

We wtorek synoptycy przewidują opady deszczu w województwie małopolskim i podkarpackim, w tych regionach, padać będzie do południa. Przelotne opady prognozowane są także w województwie opolskim, dolnośląskim, lubuskim i zachodniopomorskim.

Duża grupa azylantów zmierza do przejścia granicznego z PolskąDuża grupa migrantów zmierza do Polski. "Największa próba masowego wejścia"

Nad ranem zachmurzenia pojawią się w południowej i centralnej Polsce. W okolicach południa chmury pojawią się także w województwie warmińsko-mazurskim. Po południu bezchmurne niebo będzie na Podlasiu, Warmii i Mazurach, Pomorzu, Mazowszu i Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie wiał słaby i maksymalnie osiągnie 20 km/h.

Więcej o: