Gorzów Wielkopolski. 27-latek z impetem wjechał w budynek. Był pijany

W Santoku koło Gorzowa Wielkopolskiego (woj. lubuskie) w sobotni wieczór doszło do wypadku. Samochód marki Volkswagen wbił się w budynek z tak dużą siłą, że auto do połowy znalazło się wewnątrz niego. Kierowca został zakleszczony w środku pojazdu. Był pijany.

Do zdarzenia w Santoku w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego (woj. lubuskie) doszło wieczorem w sobotę 6 listopada. Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku ok. godz. 20.44. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży, policję oraz pogotowie ratunkowe - informował jako pierwszy gorzowianin.com

Zobacz wideo Wypadek w Olsztynie. Poszkodowanemu pieszemu pomogli mundurowi na wolnym

Gorzów Wielkopolski. Kierujący pojazdem wbił się w budynek. Pasażer wysiadł o własnych siłach

- Niezwłocznie nasi strażacy przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, którzy po dojeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego zostali zabrani do szpitala w celu dalszych badań - przekazali strażacy z OSP Janczewo w rozmowie z gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl

Jak donosi gorzowianin.com, mężczyzna kierujący samochodem marki Volkswagen wbił się w budynek przy ul. Gorzowskiej w Santoku. Siła uderzenia była tak duża, że auto do połowy znalazło się wewnątrz, a kierowca został zakleszczony w środku.

W pojeździe znajdował się też pasażer, który o własnych siłach wyszedł z pojazdu. W przypadku kierowcy konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu. Obaj podróżujący trafili do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wypadek pod Gorzowem Wielkopolskim. Kierowca był pijany 

- 27-letni mieszkaniec powiatu nowosolskiego, który kierował volkswagenem bora, w pewnym momencie jadąc od strony Czechowa, zjechał na lewą stronę, gdzie uderzył w budynek garażu. Jak się okazało, mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Miał w swoim organizmie 1,2 promila alkoholu - powiedziała portalowi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. 

27-latkowi grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Pamiętajmy, że jazda pod wpływem alkoholu może doprowadzić do tragedii i jest przestępstwem. Grozi za nie długotrwały zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna, a nawet więzienie. 

Więcej o: