Białogard. Pożar hali magazynowej przy Chocimskiej. Płoną plastikowe opakowania [WIDEO]

Pożar hali magazynowej w Białogardzie (woj. zachodniopomorskie) wybuchł w niedzielę rano. Na miejscu pracuje kilka zastępów straży pożarnej. Nie ma informacji o poszkodowanych.
Zobacz wideo Autokar stanął w płomieniach w centrum Tomaszowa Lubelskiego. Podróżowało nim 31 osób

Pierwsze powiadomienie o pożarze hali przy ulicy Chocimskiej strażacy otrzymali w niedzielę po godz. 9. Płonący budynek to obiekt warsztatowo-biurowy, który dziś był zamknięty - przekazał Jacek Twardoń, rzecznik białogardzkich strażaków w rozmowie z RMF FM. Ogień zajął dach hali, w której magazynowane były plastikowe opakowania.

Donald Tusk na warszawskiej manifestacji pod hasłem 'Ani jednej więcej'"Ani jednej więcej!". Politycy na Marszu dla Izy. "Oburzenie nas jednoczy"

Zachodniopomorskie. Niewydolne hydranty utrudniają gaszenie pożaru

Strażacy wciąż walczą z ogniem. W akcję gaśniczą zaangażowano siedem zastępów straży pożarnej. Ich pracę utrudnia deszcz. Dziennikarz radia ustalił, że hydranty koło budynku nie działają, więc straż zmuszona jest korzystać z innych, oddalonych o 200 metrów od pożaru.

Więcej informacji z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Granica Polski (zdjęcie ilustracyjne)Nie żyje żołnierz, który pracował w strefie przygranicznej. Był logistykiem

Zgodnie z informacjami serwisu koszalininfo.pl, nikt nie został poszkodowany w pożarze. "Super Express" dodał, że na miejscu pojawił się właściciel magazynu, który potwierdził, że w środku nikogo nie było. Przyczyny wybuchu pożaru nie są znane. Akcja gaśnicza może potrwać jeszcze przez kilka godzin.

Strażacy z KP PSP w Białogardzie i koszalininfo.pl udostępnili na Facebooku nagrania pożaru.

Poseł Marek SuskiCzy PiS poprze projekt zaostrzenia prawa aborcyjnego? Suski: Ja nie

Więcej o: