Tragiczny wypadek na terenie piaskowni. Nie żyje 27-letni kierowca quada

Nie żyje kierowca quada, który zderzył się z jadącym z przeciwka jednośladowcem. Do wypadku doszło w piątek 5 listopada w miejscowości Mokre pod Zamościem. Motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Trwają czynności dochodzeniowe.
Zobacz wideo Smog stwarza zagrożenie nie tylko zimą. Dlaczego?

Do nieszczęśliwego i tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek 5 listopada po godzinie 14:00 poza drogą publiczną na terenie piaskowni w miejscowości Mokre (woj. lubelskie). - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 27-letni kierujący quadem, zjeżdżając ze skarpy, zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklem crossowym, którym kierował 25-latek. Kierujący quadem mieszkaniec gminy Zamość pomimo podjętej reanimacji zmarł w wyniku odniesionych obrażeń - przekazała w sobotę 6 listopada st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Badania wykazały, że był trzeźwy.

Śmierć kierowcy quada. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci i prokuratura

Na miejscu wypadku trwają czynności dochodzeniowe. Przez kilka godzin pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej pracowali policjanci. - Obecny był także biegły z zakresu ruchu drogowego. Wykonano czynności procesowe, przeprowadzono oględziny, zabezpieczono ślady, przesłuchano świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni szczegółowy przebieg zdarzenia - poinformowała Krukowska-Bubiło.

Więcej informacji ze świata i kraju przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: