Trzemiętowo. 16-latkowie uciekli z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego. Policja prosi o pomoc

Dwóch 16-latków uciekło z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego w Trzemiętowie (woj. kujawsko-pomorskie). Gdzie jest Karol i Kacper? Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu nastolatków.

O zaginięciu wychowanków z placówki opiekuńczo-wychowawczej został powiadomiony Komisariat Policji w Koronowie. Ustalono, że 16-latkowie opuścili ośrodek w środę 3 listopada około godziny 16:00. Funkcjonariusze ustalają i przesłuchują świadków, którzy mogą się przyczynić do odnalezieniu chłopców.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

- Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu małoletnich proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Koronowie telefonu 47 75 21 200-221 lub pod numer alarmowy 112 - apeluje Przemysław Słomski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Więcej informacji ze świata i z kraju przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl. 

Trzemiętowo. 16-latkowie uciekli z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego

Policja poszukuje dwóch 16-latków - Karola Malicha i Kacper Gutkowskiego. Karol ma ciemne i krótkie włosy, ma ok. 160 cm wzrostu, a waży ok. 80 kg. W dniu zaginięcia ubrany był w dżinsowe spodnie i ciemną kurtkę. Drugi poszukiwany to Kacper - krótko ścięty blondyn, mający 164 cm wzrostu i 50 kg wagi. Miał na sobie czarny dres, czerwoną kurtkę i granatowe buty sportowe. Znakiem szczególnym są okulary korekcyjne.

Manifestacja w Poznaniu po śmierci 30-letniej Izy z Pszczyny"Kobieta powinna mieć wybór". Manifestacje po śmierci Izy. W sobotę kolejne [ZDJĘCIA]

Szef NIK Marian BanaśMiliony na premie w NIK dla osób na stanowiskach. Jest i syn Sobeckiej

Więcej o: