Ciechanów. Dwie dziewczynki po awanturze domowej "operowane w trybie pilnym"

W jeden z miejscowości w gminie Regimin (woj. mazowieckie) doszło rano do awantury domowej. Dwie dziewczynki w stanie ciężkim zostały przewiezione do szpitala, gdzie operowano je "w trybie pilnym". Miały liczne rany kłute. Ich stan jest stabilny. W związku ze zdarzeniem policja zatrzymała 40-letniego mężczyznę.

Do Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie trafiły dwie dziewczynki z licznymi ranami kłutymi. Zbadana została również ich matka. Jej obrażenia nie były wskazaniem do hospitalizacji. Kobieta przebywa z córkami na oddziale chirurgii dziecięcej.

- Dziewczynki to siostry, w wieku siedmiu i dziewięciu lat. Miały rany kłute. Są już po zabiegu operacyjnym. Były operowane w trybie pilnym. W tej chwili w stabilnym stanie zdrowia przebywają na oddziale chirurgii dziecięcej - powiedziała TVN24 rzeczniczka ciechanowskiego szpitala.

Zobacz wideo

Więcej informacji z Polski przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Awantura domowa. Dwie dziewczynki w ciężkim stanie trafiły do szpitala

Portal ciechanowinaczej.pl informuje, że do zdarzenia doszło w miejscowości Targonie pod Ciechanowem. - Dziś [w środę - red.] rano około godz. 6:00 w jednej z miejscowości na terenie gminy Regimin doszło do awantury domowej, w wyniku której zostały poszkodowane trzy osoby - przekazała w rozmowie z Gazeta.pl oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Ciechanów. Dwójka dzieci w stanie ciężkim po awanturze domowej. Policja zatrzymała 40-latkaCiechanów. Dwójka dzieci w ciężkim stanie po awanturze domowej

W związku ze zdarzeniem został zatrzymany 40-letni mężczyzna, ojciec dziewczynek. Na miejscu zdarzenia trwają czynności, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie pracują pod nadzorem tamtejszego Prokuratora Rejonowego.

Więcej o: