Mazowsze. Dwójka dzieci w ciężkim stanie po awanturze domowej. Policja zatrzymała 40-letniego ojca

W jeden z miejscowości w gminie Regimin (woj. mazowieckie) doszło rano do awantury domowej. Dwie dziewczynki w stanie ciężkim został przewiezione do szpitala. W związku ze zdarzeniem policja zatrzymała 40-letniego mężczyznę.
Zobacz wideo Co robić, gdy jesteś świadkiem przemocy wobec dzieci?

Portal ciechanowinaczej.pl informuje, że do zdarzenia doszło w miejscowości Targonie pod Ciechanowem. - Dziś [w środę - red.] rano około godz. 6:00 w jednej z miejscowości na terenie gminy Regimin doszło do awantury domowej, w wyniku której zostały poszkodowane trzy osoby - przekazała w rozmowie z Gazeta.pl oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Dzieci trafiły do szpitala

Funkcjonariuszka poinformowała, że 34-letnia kobieta doznała lekkich obrażeń ciała, natomiast dwójka dzieci w wieku 7 i 9 lat z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Ciechanowinaczej.pl podaje, że poszkodowane dzieci to dwie dziewczynki, które w ciężkim stanie zostały przetransportowane do szpitala w Ciechanowie. Jak wynika z nieoficjalnych informacji portalu, dzieci miały poważne rany cięte. W rozmowie z Gazeta.pl policja nie chciała potwierdzić, czy to prawda.

W związku ze zdarzeniem został zatrzymany 40-letni mężczyzna, ojciec dziewczynek. 

Na miejscu zdarzenia trwają czynności, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie pracują pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Ciechanowie.

W rozmowie z Gazeta.pl oficer prasowa przekazała, że wcześniej nie było zgłoszeń dot. przemocy w tej rodzinie.

Więcej o: