Łódź. Policja poszukuje podejrzanego o gwałt na nieletniej

Policja w Łodzi poszukuje mężczyzny, który miał przemocą doprowadzić małoletnią do obcowania płciowego. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje na jego temat, są proszone o pilny kontakt ze służbami.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi prowadzą postępowanie, które dotyczy gwałtu na małoletniej. Zdarzenie miało miejsce w 2019 roku w Łodzi. Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły rezultatu, dlatego służby apelują o pomoc. 

Zobacz wideo Pandemia potęguje patologie. „Przemoc domowa to palący problem"

Łódź. Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o gwałt. Rysopis 

Jak podają łódzkie służby, poszukiwany mężczyzna to 30-latek o średniej budowie ciała. Ma 185 centymetrów wzrostu, regularny kontur twarzy, ciemne, kręcone włosy, oczy jasne, na twarzy kilkudniowy zarost. W dniu zdarzenia był ubrany w czarną bluzę oraz szare spodnie dresowe. 

"Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi pod nr telefonu 47 841 48 35, 47 841 12 00 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 lub całodobowo z dyżurnym jednostki tel. 47 841 22 50. Telefon alarmowy 112" - podaje policja. 

DLOPO"Ani jednej więcej". Tłumy upamiętniły 30-latkę

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Potrzebujesz pomocy?

Doświadczasz przemocy domowej? Szukasz pomocy? Możesz zgłosić się na przykład do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". Poradnia Telefoniczna "Niebieskiej Linii" czynna jest codziennie od 12 do 18 pod numerem tel. 22 668-70-00. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie. Jeśli występuje zagrożenie życia - dzwoń na numer alarmowy 112.

Policja / zdjęcie ilustracyjneŚmierć 25-latka podczas policyjnej interwencji. Wszczęto sledztwo

Więcej o: