Pogoda na dziś - środa 3 listopada. Z rana będzie pochmurno i deszczowo. W górach wietrznie

Pogoda na środę - 3 listopada. Najcieplej będzie na południu kraju, gdzie termometry wskażą 14 stopni. Sprawdź, gdzie synoptycy prognozują opady.

Najcieplej w środę będzie w Krakowie - termometry wskażą tam 14 stopni. Z kolei w Katowicach będzie 13 stopni. W pozostałych regionach nie będzie już tak ciepło. 

Zobacz wideo Czego spodziewać się po szczycie COP26? Komentuje Ilona Jędrasik (Client Earth)

Więcej na temat pogody na stronie głównej Gazeta.pl.

Prognoza pogody na środę. Najzimniej w Białymstoku

W województwie świętokrzyskim i dolnośląskim termometry wskażą po 12 stopni. W Zielonej Górze, Poznaniu, Bydgoszczy, Łodzi, Warszawie i Lublinie synoptycy przewidują 11 stopni. Nieco chłodniej będzie na Podkarpaciu - tam do maksymalnie 10 stopni. Tyle samo zarejestrują termometry na północy Polski, a dokładnie w województwie zachodniopomorskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim. 

Pogoda na dziś - środa 3 listopada. Z rana będzie pochmurnie i deszczowo. W górach będzie wietrzniePogoda na dziś - środa 3 listopada. Z rana będzie pochmurnie i deszczowo. W górach będzie wietrznie Fot. Gazeta.pl

Pogoda. W Polsce deszcz, silny wiatr, nawet mróz. Na południu Europy upałPogoda. W Polsce deszcz, silny wiatr, nawet mróz. Na południu Europy upał

Prognoza pogody na środę. Na północy deszczowo i pochmurno

Nad ranem chmury pojawią się na północy i wchodzie Polski. Około południa zachmurzenia prognozowane są także na południu kraju. Po południu przejaśnienia możliwe na północy, z kolei w centrum zacznie być pochmurnie. Synoptycy przewidują, że nad ranem deszcz popada w województwie warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim i lubelskim. Przelotnie padać może także w Wielkopolsce. Wiatr będzie wiał umiarkowany, jednak w porywach osiągnie do 60 km/h w województwie małopolskim.

Więcej o: