Warszawa - Wszystkich Świętych 2021. Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach w stolicy [LISTA]

1 listopada 2021 roku, czyli w dzień Wszystkich Świętych, w Warszawie nastąpi zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach. Niektóre ulice zostaną zamknięte dla samochodów osobowych, a dojechać na miejsce będzie można wyłącznie komunikacją miejską.

Jak zmieni się organizacja ruchu w Warszawie w dniu Wszystkich Świętych? Odpowiadamy.

Zobacz wideo Cholewińska-Szymańska o zamknięciu cmentarzy: Tam, gdzie jest dużo zachorowań, powinny być zamknięte

Warszawa. Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach na dzień Wszystkich Świętych

1 listopada na wielu warszawskich ulicach zmieni się organizacja ruchu. Do wielu miejsc nie będą mogły dojeżdżać samochody osobowe, a z wielu przywilejów będzie mogła korzystać m.in. komunikacja miejska.

Rekonstrukcja rządu w Pałacu Prezydenckim w WarszawieRekonstrukcja rządu. Oto nowi ministrowie [ZDJĘCIA]

Niektórymi ulicami będą mogły jeździć wyłącznie autobusy, taksówki, samochody handlowców oraz pojazdy z kategorią "T" - czyli dla osób z niepełnosprawnościami, mieszkańców danej ulicy oraz pracowników instytucji, które mieszczą się przy danej ulicy. Po zamkniętych ulicach mogą też poruszać się pojazdy służb miejskich, państwowych i placówek dyplomatycznych. W wielu miejscach ruchem kierować będą policjanci.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Warszawa. Zmiana organizacji ruchu we Wszystkich Świętych [LISTA]

Od 30 października do 1 listopada zmiana organizacji ruchu obejmie wiele warszawskich ulic. Wszystkie zmiany aktualizowane są na stronie wtp.waw.pl. Oto lista miejsc, w których nastąpi zmiana organizacji ruchu w Warszawie:

Cmentarz Bródnowski w Warszawie - zmiany w ruchu na 1 listopada

 • Z ruchu zostaną wyłączone ulice: św. Wincentego od ronda Żaba do ul. Gilarskiej (utrzymany będzie dojazd do posesji przy ulicach Niwa, Płosa i Miedzy od strony ul. Kondratowicza i ul. Gilarskiej, natomiast mieszkańcy kwartału ulic: Podobna - Rzeszowska - Horodelska - Rogowska będą mogli korzystać z przejazdu ul. Skargi), Gościeradowska od ul. Borzymowskiej do Kołowej, Borzymowska od ul. Gościeradowskiej do św. Wincentego, Kołowa od ul. Handlowej do św. Wincentego. Na ul. Smoleńskiej będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu (w stronę ul. Witebskiej; zamknięte będzie połączenie z ul. Świdnicką).
 • Zamknięty będzie również wiadukt nad rondem Starzyńskiego w kierunku Targówka (ruch będzie odbywał się przez rondo), ulica 11 Listopada od ul. Letniej do Starzyńskiego, rondo Żaba (skręcić z ul. Starzyńskiego w lewo w kierunku ronda Żaba będą mogły tylko uprawnione pojazdy oraz dojeżdżający do ulic Staniewickiej, Pożarowej, Oliwskiej i Budowlanej), św. Jacka Odrowąża i Wysockiego od ronda Żaba do Syrokomli (od strony Trasy Toruńskiej możliwy będzie dojazd do ulic Palestyńskiej, Oliwskiej, Pożarowej i Budowlanej), Matki Teresy z Kalkuty od ul. Wysockiego do Ogińskiego oraz od ul. Rembielińskiej do św. Wincentego (od ul. Rembielińskiej utrzymany będzie dojazd do parkingu strzeżonego), Chodecka od ul. Wyszogrodzkiej do Matki Teresy z Kalkuty (utrzymany będzie tylko dojazd do ul. Balkonowej).
 • Ulice, na których ruch będzie odbywał się jednokierunkowo to: Matki Teresy z Kalkuty od ul. Rembielińskiej do Ogińskiego (w stronę ul. Ogińskiego), Rembielińska od ul. Julianowskiej do Matki Teresy z Kalkuty (w stronę ul. Matki Teresy z Kalkuty), Ogińskiego od ul. Matki Teresy z Kalkuty do Siedzibnej (w stronę ul. Siedzibnej).
 • Zakaz zatrzymywania się obejmie następujące ulice: Samarytanka od ul. Dalanowskiej do św. Wincentego, Borzymowskiej od ul. Dalanowskiej do Gościeradowskiej, Smoleńskiej od ul. Witebskiej do św. Wincentego, Witebskiej od ul. Ossowskiego do Węgrowskiej, Staniewickiej, Pożarowej, Rembielińskiej od ul. Julianowskiej do Matki Teresy z Kalkuty, Chodeckiej od ul. Boliwara do Wyszogrodzkiej i przed skrzyżowaniem z ul. Matki Teresy z Kalkuty.

Kierowcy będą mogli zaparkować na specjalnie wytyczonych parkingach przy ulicach Matki Teresy z Kalkuty (pomiędzy ulicami Rembielińską i Ogińskiego) i Wysockiego (na odcinku od ul. Bartniczej do Syrokomli).

Wszystkich Świętych w Warszawie. Cmentarz Północny i Cmentarz Wawrzyszewski

 • Z ruchu zostaną wyłączone ulice: Wólczyńska od ronda na skrzyżowaniu z ul. Arkuszową do Wóycickiego (możliwy będzie dojazd do posesji przy ul. Wólczyńskiej, Palisadowej, Opłotek, Burleski Kalamburu, Kabaretowej i Herbowej), Wóycickiego od ul. Wólczyńskiej do parkingu przy głównej bramie cmentarza, Opłotek od ul. Wólczyńskiej do Palisadowej (możliwy będzie dojazd do posesji przy Palisadowej, Opłotek, Burleski, Kalamburu, Kabaretowej i Herbowej, ale mieszkańców będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu - w stronę ul. Palisadowej), Wólczyńska od al. Reymonta do Arkuszowej (utrzymany będzie przejazd w ciągu ulic Sokratesa i Conrada, możliwy będzie dojazd do posesji przy ul. Wółczyńskiej, Palisadowej, Opłotek, Burleski, Kalamburu, Kabaretowej i Herbowej), Arkuszowa od ul. Estrady do Wólczyńskiej (utrzymany będzie dojazd do posesji), Nocznickiego od ul. Kasprowicza do Wólczyńskiej (utrzymany będzie dojazd do ul. Rokokowej).
 • Ulice, na których ruch będzie odbywał się jednokierunkowo to: Palisadowa (w stronę ul. Wóycickiego), Wóycickiego od ul. Pułkowej do Żubrowej (w kierunku cmentarza).
 • Zakaz zatrzymywania się będzie dotyczyć następujących ulic: Wólczyńskiej od ul. Wóycickiego do Estrady, Estrady od ul. Palisadowej do Wólczyńskiej, Palisadowej.

Cmentarze w Rembertowie i Marysinie - zmiany w ruchu 1 listopada 2021 roku

 • Nieprzejezdne będą ulice: Grzybowa od ul. Zygmunta III do Sosnowej, Korkowa w okolicy cmentarza.
 • Parkować nie będzie można na następujących ulicach: Grzybowa od ul. Gembarzewskiego do Zygmunta III, Dokerów od ul. Zygmunta III do Fizylierów, Zygmunta III pomiędzy ul. Dokerów a Grzybową, Działyńczyków pomiędzy ul. Dwóch Miedzy a Grzybową.

Ełk. Parafia ma zapłacić 2 miliony złotych. To kara za zniszczony cmentarzEłk. Parafia ma zapłacić 2 mln zł. Proboszcz miał "znieważyć szczątki"

Wszystkich Świętych 1 listopada. Cmentarz na Tarchominie

 • Nieprzejezdne będą ulice: Mehoffera na odcinku od ul. Ordonówny do Myśliborskiej (dopuszczony dojazd do posesji).
 • Parkować nie będzie można na następujących ulicach: Mehoffera od ul. Ceglanej do Ordonówny, Milenijna od ul. Ćmielowskiej do Pomorskiej, Pomorska, Majolikowa na odcinku od ul. Pomorskiej do Mehoffera.

Cmentarze we Włochach i Ursusie w dniu 1 listopada

 • Nieprzejezdne będą ulice: ul. Ryżowa na odcinku od ul. Kleszczowej do al. 4 Czerwca 1989 r. (dopuszczony dojazd do posesji dla mieszkańców ul. Ryżowej).Z kolei na ul. Orłów Piastowskich od ul. Czerwona Droga do Królów Polskich będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się.

Cmentarz Wolski w Warszawie

 • Ruch jednokierunkowy będzie odbywał się na następujących ulicach: Studzienna (w stronę ul. Wolskiej), Sowińskiego pomiędzy ulicami Karlińskiego i Jana Kazimierza (w kierunku ul. Jana Kazimierza) oraz na odcinku od ul. Pustola do Jana Olbrachta (w stronę ul. Jana Olbrachta), Pustola od ul. Antka Rozpylacza do Redutowej (w kierunku ul. Redutowej).
 • Parkowanie będzie niemożliwe na następujących ulicach: Wolska od ul. Redutowej do ul. Studziennej, Sowińskiego od ul. Karlińskiego do Jana Kazimierza i od ul. Pustola do cmentarza, Studzienna, Szulborska.
 • Ponadto, obowiązywał będzie zakaz skrętu w lewo z ul. Wolskiej w ul. Fort Wola, a ul. Szulborska nie będzie miała połączenia z ul. J. Sowińskiego.

Wszystkich Świętych. Cmentarz Wilanowski

 • W pobliżu Cmentarza Wilanowskiego wprowadzony będzie zakaz zatrzymywania na ul. Przyczółkowej od ul. Andrutowej do ul. Drewny. Ruch będzie odbywać się tylko po jednym pasie, w kierunku ul. Drewny.

1 listopada. Cmentarz na Służewie i Cmentarz Czerniakowski

 • Parkowanie będzie niemożliwe na ul. Wałbrzyskiej oraz na ul. Powsińskiej wzdłuż cmentarzy.
Więcej o: