Wybuch w stacji kontroli na przejściu granicznym w Kuźnicy. Jedna osoba z lekkimi obrażeniami

W budynku kontroli pojazdów w Kuźnicy, na przejściu granicznym z Białorusią, doszło do wybuchu. Jak przekazał nam rzecznik podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej, nastąpił wyrzut gazu ze studzienki. Jedna osoba została lekko ranna.

"Wybuch w studzience kanalizacyjnej w budynku kontroli pojazdów na przejściu granicznym w Kuźnicy. Samochód znajdujący się w środku zapalił się. Jedna osoba została ranna" - podał w czwartek po południu w mediach społecznościowych portal Remiza.pl.

O zdarzeniu informowało również nieoficjalnie RMF FM.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

- W budynku kontroli szczegółowej nastąpił wyrzut nagromadzonego gazu ze studzienki. W wyniku tego zdarzenia lekkie obrażenia nogi odniósł kontrolowany podróżny. Temu podróżnemu udzielono niezwłocznie pierwszej pomocy - mówi w rozmowie z Gazeta.pl Radosław Hancewicz, rzecznik podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej.

Zobacz wideo Zobacz także: Nie zatrzymał się do kontroli, zamiast tego próbował potrącić policjanta

Kuźnica. Wybuch w budynku kontroli szczegółowej

Jak dodał rzecznik instytucji, funkcjonariuszom KAS nic się nie stało. - Straż pożarna po interwencji dopuściła budynek do dalszej eksploatacji - zaznaczył Radosław Hancewicz.

Zapytany przez nas o to, czy doszło do pożaru auta, rzecznik podlaskiej KAS przekazał, że nie posiada takich informacji.

Więcej o: