Warszawa. Zderzenie dwóch aut na Mokotowie. Jedno należało do Służby Ochrony Państwa

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło w środę na ul. Żwirki i Wigury w Warszawie. Jak podaje TVN24, jednym z samochodów podróżowali funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa.

Uszkodzony pojazd marki BMW należał do Służby Ochrony Państwa. Nie służył jednak do przewożenia osób ochranianych. Auto wykorzystywane było w celach administracyjno-logistycznych.

Zobacz wideo Piotr Siergiej: Od 2022 r. na Śląsku będzie kara za posiadanie "kopciucha"

Mokotów. Kolizja z udziałem samochodu SOP

Kolizja miała miejsce między ulicami Racławicką a Woronicza na Mokotowie.

- Na pasie zieleni przy jezdni w kierunku centrum stały dwa samochody osobowe: dacia oraz bmw. Nie widać na nich żadnych uszkodzeń. Na miejsce dojechała po pewnym czasie załoga policji, wtedy pojazdy odjechały na Racławicką, gdzie mogą zatrzymać się w bardziej bezpiecznym miejscu - poinformował Artur Węgrzynowicz z portalu informacyjnego tvnwarszawa.pl.

Wypadek z udziałem pojazdu Służby Ochrony Państwa w Warszawie. Warszawa. Wypadek z udziałem auta SOP. Trzy osoby trafiły do szpitala

Informacje o tym, że bmw należało do Służby Ochrony Państwa, potwierdził Bogusław Piórkowski, rzecznik Komendanta Służby Ochrony Państwa.

Więcej wiadomości z Warszawy przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

- Potwierdzam, że to nasz samochód, który stał w korku. Na jego tył najechał samochód osobowy marki Dacia. Nie było osób poszkodowanych.

Zderzenie dwóch aut na Mokotowie. Kierowcy byli trzeźwi 

Osoby, które wzięły udział w kolizji, nie wymagały pomocy medycznej. Kierowcy zostali przebadani na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu - byli trzeźwi.

Pożar w Kalifornii Pożar Alisal w Kalifornii. "Wszystko w rękach wiatru" [ZDJĘCIA]

Rzecznik prasowy SOP Bogusław Piórkowski dodał również, że pojazd należący do Służby Ochrony Państwa, który został uszkodzony, nie służy do przewożenia osób chronionych, lecz jest samochodem administracyjno-logistycznym wykorzystywanym do obsługi formacji.

Więcej o: