Pogoda na dziś - środa 27 października. Słaby deszcz na północy i w Bieszczadach

W środę temperatura w większości regionów wyniesie 14-15 stopni w ciągu dnia. Słaby deszcz spodziewany jest natomiast jedynie na krańcach północnych kraju oraz w Bieszczadach.
Zobacz wideo Kto odpowiada za ekstremalne zjawiska pogodowe?

Poniedziałkowy ranek będzie pochmurny w większości kraju. Pogodniej zapowiada się jedynie na Warmii i Mazurach oraz Opolszczyźnie. Temperatura powietrza wyniesie od 5 stopni na Kielecczyźnie, przez 6 stopni na Pomorzu oraz Warmii i Mazurach. Od 7 do 8 stopni będzie na wschodzie, w regionach centralnych, a także na południu i południowym zachodzie kraju. Mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego mogą liczyć na 9 stopni.

California StormsUSA. Bomba cyklonowa w Kalifornii. Fala zniszczeń i brak prądu [ZDJĘCIA]

Pogoda na środę 27 października. Deszcz możliwy tylko na północy i w Bieszczadach

Zgodnie z prognozą synoptyków IMGW, w środę w ciągu dnia zachmurzenie będzie przeważnie umiarkowane - tylko na północy i w Bieszczadach okresami duże. Tam również możliwe będą słabe opady deszczu. Termometry pokażą 10 stopni w Suwałkach, 11 stopni w Białymstoku, 12 stopni w Olsztynie, 13 stopni w Lublinie, Gdańsku i Łodzi, oraz 14-15 stopni w regionach centralnych, na południu i zachodzie kraju. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, na wybrzeżu porywisty, miejscami w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

Najnowsze informacje z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Zmiana czasu (zdjęcie ilustracyjne)Zmiana czasu miała zniknąć, ale jeszcze na to poczekamy. MRiT prostuje

Wieczorem pochmurnie będzie głównie na północy i północnym wschodzie Polski. Temperatura osiągnie wartość 9 stopni w Suwałkach i Rzeszowie, 10 stopni w Białymstoku, Kielcach, Krakowie i Katowicach, 11 stopni w Olsztynie i Lublinie, 12 stopni w pasie od Pomorza przez centrum kraju po Dolny Śląsk i Opolszczyznę, 13 stopni w Zielonej Górze i Koszalinie, oraz 14 stopni w Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim.

Minister zdrowia Adam NiedzielskiSzkoły będą zamknięte? Czarnek wyklucza. Niedzielski: Decyzje w listopadzie

Więcej o: