Lublin. Nad wejściem do akademika znaleziono zwłoki 22-letniego studenta

Zwłoki 22-letniego studenta na daszku przed wejściem do jednego z lubelskich akademików ktoś spostrzegł w niedzielę i wezwał policję. Okoliczności śmierci młodego mężczyzny bada prokuratura.

Zwłoki 22-letniego studenta znaleziono przed budynkiem akademika przy ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Radio ZET podaje, że w niedzielę 24 października około godziny 7 rano policja otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie, który leżał na daszku nad drzwiami wejściowymi do Domu Studenta. 

Zobacz wideo Kierwiński komentuje słowa Morawieckiego o tym, co się stanie, jeśli KE rozpocznie III wojnę światową

Na miejsce przyjechała policja oraz karetka. Lekarz potwierdził zgon 22-latka. Okoliczności jego śmierci bada prokuratura. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zmarły był obywatelem Ukrainy i wypadł z okna na trzecim piętrze. Jest prawdopodobne, że było to samobójstwo. Portal o2.pl podaje, że według wstępnych ustaleń policji do śmierci 22-latka nie przyczyniły się osoby trzecie. 

Więcej informacji z kraju i świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Strzelanina w Boise w stanie Idaho Strzelanina w centrum handlowym w Idaho. Nie żyją dwie osoby, cztery zostały ranne

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA, którzy udzielają porad i kierują dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Więcej o: