Świętokrzyskie. Pożar drewnianego domu w Błotnicy. Zginęły dwie osoby

Dwie osoby zginęły w pożarze drewnianego budynku mieszkalnego w Błotnicy. Dom zapalił się późnym wieczorem w poniedziałek. Na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej.
Zobacz wideo Autokar stanął w płomieniach w centrum Tomaszowa Lubelskiego. Podróżowało nim 31 osób

Do wybuchu pożaru doszło w poniedziałek w Błotnicy (pow. konecki, woj. świętokrzyskie) około godz. 22. Zapalił się drewniany budynek mieszkalny. Ogniem zajął się cały dom.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego. Na miejsce wysłano sześć zastępów straży pożarnej. Po dojeździe pod wskazany adres okazało się, że cały budynek był objęty pożarem - przekazał w rozmowie z TVN24 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Końskich.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Straż GranicznaNowela ustawy o cudzoziemcach wchodzi w życie. Zakaz wjazdu do Schengen

Pożar domu. Znaleziono ciała dwóch osób

Marcin Nyga ze świętokrzyskiej straży pożarnej poinformował portal echodnia.eu, że po ugaszeniu ognia w budynku znaleziono zwęglone ciała dwóch osób. Kielecka "Gazeta Wyborcza" przekazała, że osoby, które zginęły to 74-letnia kobieta oraz 50-letni mężczyzna.

Akcja na miejscu zakończyła się około godz. 3:00 w nocy. Nie wiadomo na razie, co było przyczyną pożaru. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

Ministerstwo Sprawiedliwości. Zdjęcie ilustracyjneProjekt zmian w symbolach państwowych. Resort Ziobry chce orła w koronie z krzyżem

Więcej o: