Koziegłowy. Wypadek z udziałem luksusowego auta. Jedna osoba w szpitalu. "Relacje co do przebiegu różne"

Trzy auta oraz autobus zderzyły się w niedzielę po południu w Koziegłowach pod Poznaniem. Jedna osoba trafiła do szpitala. W zdarzeniu brało udział m.in. lamborghini. Zdjęcia rozbitych aut opublikowały lokalne portale.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 14 przy ul. Poznańskiej w Koziegłowach.

- Wiemy, że w tym zdarzeniu uczestniczyły na pewno trzy pojazdy, czwarty według naszych informacji odjechał z miejsca zdarzenia. Te trzy pojazdy to autobus komunikacji podmiejskiej, a także lamborghini i hyundai - relacjonuje w rozmowie z Gazeta.pl podinsp. Iwona Liszczyńska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Więcej treści lokalnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

- Przebieg tego zdarzenia jest wyjaśniany przez funkcjonariuszy. Policjanci ustalą, który pojazd najpierw uderzył w który, jak to się stało, że pojazdy znalazły się na innych pasach niż tych, którymi jechały. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, okazało się, że relacje co do przebiegu zdarzenia były różne - dodaje przedstawicielka KWP.

Zobacz wideo Zobacz także: Policja pokazała wzorowy korytarz życia podczas eskorty karetki z sercem przygotowanym do przeszczepu

Koziegłowy. Zderzenie czterech pojazdów

Jedna osoba, pasażerka hyundaia, trafiła do szpitala. - Pasażerka była przytomna, jest pod opieką lekarzy - mówi nam podinsp. Iwona Liszczyńska. Kierowca samochodu został opatrzony na miejscu zdarzenia.

Funkcjonariusze będą ustalać tożsamość kierowcy czwartego pojazdu, który brał udział w niedzielnym zdarzeniu.

Więcej o: