Pogoda na dziś - poniedziałek 25 października. Słonecznie w prawie całym kraju. Maksymalnie 13 stopni

W poniedziałek 25 października w prawie całym kraju będzie słonecznie. Temperatura wyniesie maksymalnie od 7 do 13 stopni. Synoptycy nie przewidują opadów.
Zobacz wideo Dlaczego na niebie czasem jest więcej słońc?

W poniedziałek rano będzie pogodnie, ale bardzo chłodno. Temperatura wyniesie maksymalnie od 0 stopni w Gdańsku i Suwałkach, przez 1-2 stopni w centrum i na wschodzie, po 3-4 stopnie na zachodzie i południu Polski. We wschodnich regionach miejscami mogą wystąpić mgły ograniczające widzialność do 200 m.

Protest Matki Na Granicy przed siedzibą Straży Granicznej z udziałem Jolanty Kwaśniewskiej i Anny KomorowskiejPierwsze damy na granicy: Nie zgadzamy się na nieludzkie traktowanie dzieci [ZDJĘCIA]

Poniedziałek 25 października. Dużo słońca w ciągu dnia

Zgodnie z prognozą synoptyków IMGW w ciągu dnia w prawie całym kraju panowała będzie przyjemna, słoneczna aura. Gęstych chmur należy spodziewać się tylko w okolicy Gdańska i Szczecina. Na termometrach zobaczmy od 7 stopni w Suwałkach, przez 8 w Białymstoku i Gdańsku, 9 w Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy, Łodzi, Koszalinie i Szczecinie, 10 w Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Poznaniu, Olsztynie, Katowicach, Kielcach i Lublinie, 11 w Krakowie, 12 w Rzeszowie, do 13 we Wrocławiu i Opolu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, na północy kraju w ciągu dnia okresami porywisty, południowy i południowo-zachodni. W Sudetach i Bieszczadach porywy wiatru będą osiągały do 65 km/h.

Najnowsze informacje z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Wymiana opon (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy wymienić opony na zimowe? Czy wymiana opon jest obowiązkowa?

Wczesnym wieczorem temperatura obniży się do 6 stopni w Suwałkach, 7 w Kielcach i Białymstoku, 8 w Olsztynie, Gdańsku, Lublinie, Katowicach, Krakowie i Gorzowie Wielkopolskim, 9 w Koszalinie, Szczecinie, Warszawie, Łodzi i Rzeszowie, 10 w Zielonej Górze, 11 w Opolu i 12 we Wrocławiu. Na większym obszarze kraju wciąż będzie pogodnie, umiarkowane zachmurzenie możliwe na północnym zachodzie.

Wszystkich Świętych (zdjęcie ilustracyjne)Wszystkich Świętych. Jaka będzie pogoda 1 listopada? Ekspert IMGW odpowiada

Więcej o: