Romanów. W spalonym aucie znaleziono ciała czterech nastolatków. To skutek tragicznego wypadku

W Romanowie (woj. mazowieckie) doszło w sobotę w nocy do tragicznego wypadku. Jadący drogą samochód uderzył w drzewo i stanął w płomieniach. W środku było czterech chłopców - zginęli na miejscu. Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce poinformowała we wtorek o wstępnych ustaleniach i przyczynach wypadku.

Ustaleniem przyczyn sobotniego wypadku w Romanowie (woj. mazowieckie) zajmuje się prokuratura. Przy jednej z lokalnych dróg odnaleziono spalony samochód. W pojeździe śledczy odkryli zwłoki czterech nastolatków w wieku od 16 do 18 lat.

Zobacz wideo Zielona Góra. 62-latek zignorował czerwone światło i zderzył się z audi

Sprawdzaj najnowsze informacje na stronie głównej Gazeta.pl

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce podała wstępne przyczyny wypadku nastolatków

Śledczy z prokuratury w Ostrołęce przekazali, że samochód, który spłonął w sobotnią noc, jechał w stronę Makowa Mazowieckiego - informuje RMF FM. Kierowca audi miał nie dostosować prędkości do warunków panujących na drodze. Po wyjściu z zakrętu, na prostym odcinku drogi, zjechał pod Romanowem na przeciwny pas ruchu, a następnie uderzył w drzewo. Samochód zapalił się od środka i całkowicie spłonął. Pojazd został zabezpieczony do dalszych badań i oględzin.

Wawel. Protest w miesięcznice pogrzebu Marii i Lecha Kaczyńskich"Oni umierają na granicy". Kaczyński przyjechał na Wawel. Napotkał protest

Tragiczny wypadek w Romanowie. Przeprowadzono sekcję zwłok czterech nastolatków

Prokuratura w Ostrołęce poinformowała, że przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, a w poniedziałek (19 października) wykonano sekcję zwłok czterech chłopców. - W związku z prawie całkowitym zwęgleniem zwłok nie była możliwa ich identyfikacja jedynie na podstawie oględzin oraz sekcji. W celu identyfikacji zwłok został zabezpieczony materiał genetyczny - przekazała prokuratura w komunikacie.

PożarMazowsze. Tragiczny wypadek w Romanowie. Znaleziono samochód z 4 ciałami

Ustalono, że w samochodzie marki audi zginął 18-letni Kacper R., jego brat - 16-letni Jakub R. oraz 17-letni Marcin D. i 18-letni Daniel P. Prokuratura nie wie, który z nastolatków prowadził auto i doprowadził do wypadku. Obecnie postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa z Przasnysza.

Więcej o: