Suchy Las. Podpalił limuzynę marki Lincoln. Teraz szuka go policja

Poznańscy policjanci szukają osób, które mogą mieć związek z podpaleniem limuzyny marki Lincoln w Suchym Lesie pod Poznaniem. Do aktu wandalizmu doszło w nocy z 15 na 16 sierpnia, policja teraz publikuje nagranie z monitoringu, który zarejestrował wizerunek mężczyzny poszukiwanego w tej sprawie.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl. 

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w śledztwie i odnalezieniu mężczyzny, proszone są o kontakt z policją.

Zobacz wideo Uciekał przed policją ulicami Białegostoku 200 km/h z ludźmi w bagażniku. Został zatrzymany

Suchy Las pod Poznaniem. Spłonęła limuzyna marki Lincoln

Po północy z 15 na 16 sierpnia ktoś podpalił limuzynę marki Lincoln w Suchym Lesie (woj. wielkopolskie). Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą. Policja wciąż nie wie, jakim motywem kierował się podpalacz.

William Shatner w stroju Kapitana Jamesa T. Kirka do filmu 'Star Trek V', 1988 r.Kapitan Kirk wrócił w kosmos, tym razem naprawdę. William Shatner pobił rekord

Policjanci z Suchego Lasu proszą wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, o kontakt z komisariatem policji w Suchym Lesie pod numerem telefonu 47 77 130 10 lub numerem alarmowym 112. Wszystkie osoby, które zdecydują się pomóc policji, mogą liczyć na anonimowość.

Zdjęcie ilustracyjnePolicjantka CBŚP z 25-letnim stażem ukradła portfel ze sporą gotówką

Więcej o: