Gdańsk. Trwają poszukiwania 15-letniego Darka Al-Ansi. Policja prosi o pomoc

Policja w Gdańsku poszukuje 15-letniego Darka Al-Ansi. W poniedziałek 18 października rano chłopiec wyszedł z mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Piecki - Migowo i do tej pory się nie odezwał. Jeżeli ktokolwiek posiada informacje dotyczące miejsca, w którym może przebywać nastolatek, to proszony jest o pilny kontakt z policją.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Ku przestrodze. Policja opublikowała wideo, w którym pokazuje, jak może skończyć się ignorowanie "stopu"

Darek ostatni raz widziany był w poniedziałek (18 października 2021 roku). W godzinach porannych wyszedł z mieszkania znajdującego się w dzielnicy Piecki - Migowo i od tamtej pory nie nawiązał z bliskimi kontaktu - poinformowała Komenda Miejska Policji w Gdańsku.

Gdańsk. Zaginął 15-letni Darek Al-Ansi

Policjanci udostępnili rysopis zaginionego 15-latka. Darek Al-Ansi ma szczupłą budowę ciała i około 170 centymetrów wzrostu. Chłopiec ma ciemne oczy i krótkie, ciemne włosy

W dniu zaginięciu chłopiec miał na sobie: czarną kurtkę z kapturem i odblaskami, bluzę w kolorze khaki, czarne spodnie i czarne sportowe buty.  

Poszukiwany przez policję Piotr SkoczekTomaszów Lubelski. Zaginął 44-letni Piotr Skoczek. Wyszedł ze szpitala i zniknął

Każdy, kto posiada informacje dotyczące miejsca pobytu chłopca lub widział go od momentu zaginięcia (18 października rano) proszony jest o pilny kontakt z policją w Gdańsku pod numer tel. 47 741 68 22 lub 112, bądź udając się na Komisariat VIII Policji w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245B.

Jak rozpocząć poszukiwaniu w przypadku zaginięcia bliskiej osoby?

Jak informuje portal zaginieni.pl w przypadku zaginięcia bliskiej osoby należy rozpocząć natychmiastowe poszukiwania. Konieczność odczekania 24h od momentu zaginięcia jest powielanym mitem, a poszukiwania powinno się wszcząć od razu.

WesterplatteWesterplatte wraca w posiadanie miasta Gdańsk. Jest ostateczny wyrok NSA

Zalecane jest, aby w pierwszej kolejności przeszukać punkty znajdujące się w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionej osoby (np. garaż, piwnice) oraz miejsce, w którym ostatni raz była ona widziana. Warto także powiadomić bliskich i znajomych, aby zwiększyć zasięg poszukiwania. Trzeba też sprawdzić czy zniknęły osobiste rzeczy poszukiwanej osoby. Sprawę należy zgłosić również na policję.

Więcej o: