Mazowsze. Tragiczny wypadek w Romanowie. Znaleziono samochód z czterema ciałami

Przy jednej z dróg w Romanowie na Mazowszu odnaleziono samochód, który uderzył w jedno z drzew i doszczętnie spłonął. W środku znaleziono zwłoki czterech osób w wieku od 15 do 18 lat.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl. 

Jak podaje portal infoprzasznysz.com, do wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę 16 października. Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do straży pożarnej o godzinie 2:50.

Zobacz wideo

Tragiczny wypadek w woj. mazowieckim. Znaleziono spalony samochód. W środku ciała czterech młodych osób

W Romanowie w województwie mazowieckim, przy jednej z lokalnych dróg odnaleziono samochód. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierowca osobówki zjechał na przeciwległy pas ruchu, a później uderzył w jedno z przydrożnych drzew.

Następnie auto zapaliło się i doszczętnie spłonęło. W środku służby znalazły zwłoki czterech ofiar. Policja ustala ich tożsamość, jednak z nieoficjalnych ustaleń lokalnych mediów wynika, że w wypadku życie straciły cztery młode osoby - w wieku od 15 do 18 lat. Jak dodaje RMF FM, wiadomo, że właścicielem samochodu był 18-latek.

W akcji udział brały jednostki: OSP Krasne, PSP Przasnysz, PSP Maków, OSP Karniewo, OSP Zalesie, OSP Zaręby, pogotowie ratunkowe oraz policja. Sprawę wypadku ustala policja pod nadzorem prokuratora.

Manifestacje 'My zostajeMY'. Tak protestują PolacyManifestacje "My zostajeMY". Tak protestują Polacy [GALERIA]

Więcej o: