Wielkopolska. Tragedia w Tłokini Kościelnej. Maszyna rolnicza przygniotła 8-latka. Chłopiec nie żyje

Nie żyje ośmioletni chłopiec, który został przygnieciony przez maszynę rolniczą. Do tragedii doszło w powiecie kaliskim. Okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratora.

Więcej podobnych treści przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ku przestrodze. Policja opublikowała wideo, w którym pokazuje, jak może skończyć się ignorowanie "stopu"

Do tragedii doszło w piątek późnym popołudniem w miejscowości Tłokinia Kościelna (powiat kaliski, woj. wielkopolskie). Jak podaje lokalny portal wlkp24.info, początkowo służby zostały poinformowane o zaginięciu ośmioletniego chłopca w jednym z gospodarstw. Kiedy były w drodze na miejsce, okazało się jednak, że dziecko zostało przygniecione przez maszynę rolniczą.

OleśnicaAtak nożownika w Oleśnicy. Młoda kobieta w ciężkim stanie

Mimo reanimacji chłopiec zmarł

Na miejsce tragedii przyjechali ratownicy medyczni oraz strażacy, którzy zabezpieczyli miejsce lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Prowadzona była reanimacja dziecka. Niestety, nie powiodła się i stwierdzono śmierć chłopca - przekazał w rozmowie z wlkp24.info dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Kaliszu. Informację o śmierci dziecka potwierdziła Polskiej Agencji Prasowej także rzeczniczka prasowa kaliskiej policji asp. Anna Jaworska-Wojnicz.

Okoliczności tragedii wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. Ciało chłopca zostało zabezpieczone do sekcji.

Październikowe powodzie w GrecjiGrecja. Ballos uderzył. Zniszczenia po burzach i ulewach [ZDJĘCIA]

Więcej o: