Dolnośląskie. Ciało księdza znalezione na plebanii w Pomocnem. Nieoficjalnie: Rany głowy

W jednym z pomieszczeń sakralnych w miejscowości Pomocne (woj. dolnośląskie) znaleziono zwłoki księdza - podaje Polsatnews.pl. Według nieoficjalnych informacji na głowie duchownego widoczne były rany.

Przeczytaj więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl.

Ciało księdza znaleziono w miejscowości Pomocne (powiat jaworski, woj. dolnośląskie). Policja otrzymała zgłoszenie około godz. 7:30 we wtorek. - W godzinach porannych w jednym z pomieszczeń sakralnych ujawniono zwłoki księdza - przekazał w rozmowie z polsatnews.pl nadkomisarz Kamil Rynkiewicz, Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Mariusz BłaszczakSzef MON o ogrodzeniu na granicy: Skorzystamy z doświadczeń Węgrów

"Duchowny prawdopodobnie został uderzony w głowę jakimś ciężkim narzędziem"

Portal dotarł do świadków zdarzenia, którzy, wbrew informacjom przekazanym przez funkcjonariusza, mówią, że zwłoki znaleziono przed plebanią, a na głowie duchownego widoczne były rany. Radio Wrocław informuje, że chodzi o 54-letniego księdza Marka. Dodaje również, że ciało duchownego zauważyła jedna z wiernych przy wejściu do kotłowni.

"Ze wstępnych oględzin wynika, że duchowny prawdopodobnie został uderzony w głowę jakimś ciężkim narzędziem" - podaje Radio Wrocław.

Na miejscu jest policja, która prowadzi czynności pod nadzorem prokuratora.

Kontrola trzeźwości / zdjęcie ilustracyjnePijana kobieta wiozła córkę. Obok był trzeźwy pasażer z prawem jazdy

Więcej o: