Olsztyn. Podpalił samochód, przypadkowy świadek go sfotografował. Szuka go policja [ZDJĘCIA]

Olsztyńska policja poszukuje osoby, która kilka miesięcy temu podpaliła samochód na jednym z parkingów. Mundurowi opublikowali wizerunek sprawcy i proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca przy ul. Boenigka w Olsztynie. Na jednym z parkingów podpalony został osobowy renault. Samochód uległ uszkodzeniu.

Zobacz wideo Kopanie lusterek, niszczenie wagonów czy podpalenie stacji benzynowej - to tylko niektóre zarejestrowane przez policję zachowania wandali

Olsztyn. Policja publikuje zdjęcia podpalacza. Dostaje je od przypadkowego świadka

Nad ustaleniem tożsamości podpalacza pracują policjanci z komendy miejskiej w Olsztynie. Na stronie komendy pojawiły się zdjęcia, które mogą pomóc w znalezieniu sprawcy. "Mężczyzna odpowiedzialny za podpalenie auta został sfotografowany przez przypadkowego świadka, dzięki czemu policja ma możliwość publikacji wizerunku mężczyzny podejrzewanego o zniszczenie mienia" - czytamy w komunikacie olsztyńskiej Komendy Miejskiej Policji.

Aresztowanie 23-latka podejrzanego o zabicie psa23-latek w areszcie za zabicie psa. Wyrzucił terierkę przez okno

Zdjęcia przedstawiają wyraźnie zaskoczonego młodego mężczyznę, który oddala się z miejsca zdarzenia. Miał na sobie wtedy jasnoniebieską koszulkę polo, szare dresowe spodnie i białe sportowe buty.

Olsztyn. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości podpalacza

"Sprawca zniszczenia auta nie może uniknąć odpowiedzialności karnej - pomóż w ustaleniu jego tożsamości!" - apelują policjanci z Olsztyna na Twitterze.

Lubin. Ojciec Mateusz odzyskał swój rower. Będzie mógł znowu jeździć do wiernych na jednośladzieLubin. Ojciec Mateusz odzyskał rower. Będzie mógł znów jeździć do wiernych

Osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciu mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Informacje na temat sprawcy przestępstwa można przekazywać osobiście, telefonicznie 47 73 134 24 lub mailowo: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Więcej o: