Katowice. Tragiczny wypadek. Nie żyją dwie osoby. Tworzą się ogromne korki

Dwóch około 20-letnich mężczyzn zginęło w wypadku, do którego doszło w czwartek rano w Katowicach. Auto, którym jechali wypadło z drogi. W mieście tworzą się ogromne korki, policja wyznaczyła objazdy.
Zobacz wideo Olsztyn. 10-latka wbiegła na przejście dla pieszych przy czerwonym świetle

Do wypadku doszło w czwartek rano, około 6:30, na węźle Bagienna, nieopodal Ikei w Katowicach. Samochód z dużą prędkością wypadł z drogi, uderzył w drzewa i przewrócił się - informuje "Dziennik Zachodni". Ratownicy musieli wycinać karoserię, aby dostać się do zakleszczonych w aucie osób.

Religia w szkole (sala lekcyjna - zdjęcie ilustracyjne)Gdańsk. Niemal połowa uczniów szkół średnich zrezygnowała z religii

Nie żyją dwie osoby

- Samochód dachował w okolicach zjazdu z DK86 na DK79, za Ikeą, w stronę centrum Katowic. W wyniku tego zdarzenia, zginęło dwóch mężczyzn - przekazała "Dziennikowi Zachodniemu" podkomisarz Agnieszka Żyłka, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Jak informuje portal, mężczyźni, którzy zginęli byli obywatelami Ukrainy. Mieli około 20 lat.

Fragment drogi krajowej 86 jest całkowicie zablokowany. W mieście tworzą się ogromne korki. Policja wyznaczyła objazdy.

Utrudnienia w Katowicach

Od poniedziałku kierowcy mierzą się z utrudnieniami w Katowicach. W mieście trwają bowiem dwa remonty DK86. Na węźle Giszowiec od 4 października zamknięto Kolistą na odcinku od skrzyżowania ulic Kolistej, Karolinki i 73-go Pułku Piechoty do zjazdu na osiedle Kolista 25 (pod nowo budowanymi obiektami mostowymi) i tym samym zostanie czasowo zawieszona możliwość przejazdu pod wiaduktem w ciągu DK86.

Z kolei na wiadukcie drogowym w ciągu ulicy Murckowskiej nad ul. Porcelanową została wprowadzona czasowa organizacja ruchu - wyłączono po jednym pasie ruchu DK86 dla obu kierunków. Utrudnienia mają potrwać tydzień, do 11 września.

Katowice. Miasto sparaliżowały gigantyczne korkiKatowice sparaliżowały gigantyczne korki. Dwa remonty jednym czasie

Więcej o: