Loteria szczepionkowa. Gdzie sprawdzić wyniki finałowego losowania?

Już w środę 6 października odbędzie się ostatnie losowanie w ramach loterii szczepionkowej, do której zarejestrować można było się do końca września. Gdzie można sprawdzić wyniki ostatecznego losowania? Już dziś poznamy szczęśliwych zwycięzców, na których czekają wielkie nagrody.

Loteria szczepionkowa trwa od trzech miesięcy. Udział w niej mogą wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie, które w pełni zaszczepiły się przeciw COVID-19, czyli przyjęły jednodawkowy preparat Johnson&Johnson lub dwie dawki szczepionek koncernów Pfizer/BionTech, Moderna lub AstraZeneca. 

Zobacz wideo Co mówią niezaszczepione osoby, które przez COVID trafiają do szpitala?

Loteria szczepionkowa. Co można wygrać w ostatnim losowaniu? 

Zarejestrowani użytkownicy, którzy wyrazili zgodę na udział w loterii szczepionkowej, mieli szansę na wygraną w czterech kategoriach. W ramach zabawy dostępne były następujące nagrody: 

  • codzienne - do wygrania jest 500 i 200 zł (kolejno dla co 2000. i co 500. osoby);
  • tygodniowe - nagroda pieniężna w wysokości 50 tys. złotych dla pięciu uczestników oraz hulajnoga elektryczna Segway Ninebot dla 60 osób;
  • miesięczne - po 100 tys. zł. dla sześciu osób oraz Toyota Corolla Hybrid dla dwójki uczestników.
  • finałowe - dwie nagrody po 1 mln zł każda oraz dwa samochody toyota C-HR.

ZUS (zdjęcie ilustracyjne) ZUS skuteczniej sprawdzi, co robisz na L4. Zapyta o to operatora sieci i bank

Już w środę odbędzie się ostatnie losowanie tygodniowe (dla osób zarejestrowanych w dniach pd 2-0 do 30 września), miesięczne (dla zarejestrowanych od 1 do 30 września), a także finałowe. 

Loteria szczepionkowa. Gdzie sprawdzić wyniki losowania? 

Wyniki środowego losowania tygodniowego, miesięcznego oraz finałowego można sprawdzić na rządowej stronie internetowej pod TYM adresem. Na liście znajduje się imię zwycięzcy, pierwsza litera jego nazwiska, cztery pierwsze cyfry numeru telefonu, rodzaj nagrody i informacja o tym, czy jej przyznanie jest pewne, czy może uczestnik znalazł się na liście rezerwowej. Dzięki temu wygrani mogą zachować anonimowość. 

Z informacji Totalizatora Sportowego, który jest organizatorem loterii, wynika, że suma wartości nagród w loterii szczepionkowej przekroczyła 7 milionów złotych. 

14. emerytura (zdjęcie ilustracyjne) 14. emerytura - kiedy zostanie wypłacona i w jakiej kwocie? [DATY, WYLICZENIA]

Więcej o: