Lubelskie. Kobieta zaprzeczała, że urodziła dziecko. Zwłoki noworodka znaleziono pod łóżkiem

27-letnia kobieta trafiła w sobotę do szpitala w Krasnymstawie z silnym bólem brzucha. Mimo podejrzeń lekarza nie chciała przyznać, że urodziła dziecko. Szpital zaalarmował policję. W mieszkaniu kobiety funkcjonariusze znaleźli pod łóżkiem zwłoki noworodka zawinięte w reklamówkę.

W sobotę 2 października 27-letnia mieszkanka Wirkowic w gminie Izbica (woj. lubelskie) zgłosiła się do szpitala w Krasnymstawie, skarżąc się na bardzo silne bóle brzucha. Została przyjęta do szpitala i od razu skierowana na oddział ginekologii.

Zobacz wideo Pielgrzymowo. Policja zatrzymała podejrzanego o zabójstwo sprzed 15 lat

Krasnystaw. 27-latka trafiła do szpitala, ale zaprzeczała, że urodziła dziecko

Po badaniu na oddziale ginekologii lekarz szybko zorientował się, że jego pacjentka całkiem niedawno urodziła dziecko. Kobieta jednak kategorycznie zaprzeczała. Personel medyczny zawiadomił policję.

Zdjęcie ilustracyjneStargard. Bezdomny zmarł na targowisku, zwłoki leżały tam do południa

Lekarze zawiadomili policję. W mieszkaniu 27-latki znaleziono zwłoki dziecka w reklamówce

Funkcjonariusze policji zaalarmowani przez lekarzy, udali się do mieszkania kobiety. Przeszukując je, natrafili na reklamówkę na zakupy, w której znaleźli zwłoki noworodka - podaje portal lublin112.pl.

Prokuratura i policjanci rozpoczęli czynności w kierunku zabójstwa. Z kolei 27-latka, która urodziła dziecko, wciąż znajduje się w szpitalu. Według ustaleń portalu stan kobiety pogorszył się na tyle, że lekarze musieli ratować jej życie. Kobieta ma jeszcze dwoje dzieci - córkę w wieku szkolnym i 9-miesięczne niemowlę.

Ernest JohnsonUSA. Egzekucja zabójcy zostanie wykonana. Nie pomógł apel papieża Franciszka

30 września do tragedii z udziałem dzieci doszło również w Lublinie. W jednym z mieszkań odnaleziono ciała trójki dzieci. Tragicznego odkrycia dokonała babcia zmarłych, która przyszła odwiedzić swoją córkę i wnuki. Sprawą zajęli się prokuratura i funkcjonariusze policji.

Więcej o: